Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Керівника Черкаської ЦБС Шор Олену Львівну привітали з нагоди свята

Дата: 13.04.2023 11:29
Кількість переглядів: 20

У Черкаській міській централізованій бібліотечній системі Олена Львівна сумлінно працює з 1981 року. У 2021 році була призначена на посаду директора Черкаської міської ЦБС.

Тож, сьогодні кураторка освітньої галузі Анастасія Чубіна привітала від імені міського голови Олену Львівну із нагоди свята – ювілею та вручила їй Подяку за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи, активну участь у культурно-мистецькому житті міської громади.

«Радію, що наші міські бібліотеки перетворюються у сучасні освітньо-культурні простори, які відкриті та доступні для кожного читача. Популяризація бібліотек серед черкаської молоді прищеплює їм повагу до української та зарубіжної літератури, шану до книги та патріотизм. Бажаю не зупинятися на досягнутому та реалізувати якнайбільше творчих планів та проєктів»,- привітала іменинницю Анастасія Сергіївна.

Пані Олена зарекомендувала себе у колективі як високоосвічений, професійний, грамотний спеціаліст. Вимоглива до себе і підлеглих, відповідально ставиться до своїх обов'язків та вміє швидко приймати правильне рішення. Працює над трансформацією бібліотек в сучасні освітньо-інформаційні простори та модернізацією бібліотек відповідно до сучасних тенденцій.

Відзначимо, що з початку повномасштабного вторгнення Олена Львівна разом із колегами не залишились осторонь. Крім виконання своїх робочих завдань, в центральній бібліотеці для дітей був створений волонтерський пункт, який займається плетінням сіток, «кікімор».

Також, в 2021 році під керівництвом пані Олени п’ять бібліотек стали переможцями в проекті «Громадський бюджет–2021». А в 2022 році бібліотека-філія № 6 для дорослих та бібліотека-філія №4 для дітей отримали нові більш комфортніші та сучасніші приміщення, чим покращили умови перебування читачів у бібліотеці.

Від імені департаменту освіти також вітаємо пані Олену зі святом!


« повернутися

Вхід для адміністратора