У Черкасах розпочав роботу волонтерський осередок Global Teacher Prize Ukraine 2026
За ініціативи Центру професійного розвитку педагогічних працівників Черкаської міської ради відкрили волонтерський осередок Global Teacher Prize Ukraine 2026.
Його відкриття стало першим етапом оцінювання анкет кандидатів на одну з найпрестижніших освітніх премій України. До цієї роботи долучилися 65 волонтерів, які здійснюють первинне оцінювання заявок учасників.
Роботу організовано на базі Черкаської гімназії №9 ім. О.М. Луценка, де створено належні умови для проведення оцінювання.
Участь у проєкті є важливою складовою всеукраїнського процесу відбору претендентів на Global Teacher Prize Ukraine 2026. Волонтери мають можливість долучитися до підтримки педагогічної спільноти, розвитку освіти та визначення найкращих учителів України.
Організація такого волонтерського осередку в Черкасах є ще одним підтвердженням активної участі міста у реалізації всеукраїнських освітніх ініціатив та підтримці професійного розвитку педагогів.