Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

У День Конституції в Черкасах звучав джаз

Дата: 29.06.2023 10:18
Кількість переглядів: 22

Завершуючи відзначення Дня Конституції України, наше місто поринуло у безмежний світ джазової музики.

На площі біля Черкаської міської ради лунали композиції у виконанні справжніх віртуозів джазу Cherkasy Jazz Orchestra, засновником якого є Михайло Євтушенко.

Черкасці та гості міста змогли насолодитись джазовою музикою, яка зачаровує з перших хвилин її звучання. У рамках програми музиканти виконали твори відомих джазових композиторів та музику, яка була створена для колективу.

На концерті прозвучали оригінальні джазові інтерпретації гімну України, пісні на слова Ліни Костенко та інших відомих українських авторів. Приємною несподіванкою для слухачів стали виступи запрошених гостей із Одеси - Олексія Пєтухова, який грав на фортепіано та джазової співачки Юлії Костандова.

«Вдячні Cherkasy Jazz Orchestra за неперевершений виступ, який дав можливість слухачам зануритися у світ вишуканої мелодії. Дякуємо Збройним силам України, що ми мали змогу хоч на мить забути про свої проблеми та поринути в атмосферу джазу», - відзначила заступниця міського голови Anastasiia Chubina .

Крім того, було прийнято рішення продовжити традицію музичних вечорів. Отже, з 8 липня та щотижня у літні суботи, слухачі зможуть насолоджуватись виступами під відкритим небом від «Cherkasy Jazz Orchestra» на площі біля міської ради. Уразі повітряної тривоги можна буде перейти у найближчі укриття.


« повернутися

Вхід для адміністратора