Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Новини

В Черкасах визначено переможців на стипендії міського голови серед обдарованих учнів мистецьких навчальних закладів міста на 2020 – 2021 н. р.

Дата створення: 11:06 27.10.2020

         Відповідно до міської програми «Черкаські таланти» на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням Черкаської міської ради від 24.12.2015 №2-2, Положення про порядок призначення стипендій міського голови для обдарованих дітей шкіл естетичного виховання,  з метою створення умов для розвитку творчого потенціалу і стимулювання обдарованих учнів, самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, враховуючи пропозиції директорів мистецьких навчальних закладів міста встановлено стипендії міського голови  обдарованим учням  мистецьких навчальних закладів міста на 2020 – 2021 навчальний рік в розмірі 1000,00 грн.  щомісячно, а саме:                      

У Черкасах визначили грантоздобувачів у галузі культури

Дата створення: 10:34 27.10.2020

        Враховуючи карантинні заходи, Експертна рада ухвалила рішення щодо розгляду поданих грантових проектів без присутності авторів та відмови від публічних презентацій на загал. Експертною радою з виділення грантів у галузі культури було розглянуто 14 проектів: з них  4 недоповнювальних та 10 доповнювальних грантів.

З Днем працівників освіти!

Дата створення: 08:10 02.10.2020

Шановні вчителі, вихователі, працівники освітніх установ, ветерани педагогічної праці! Вітаю вас з чудовим святом – Днем учителя! Все життя ми з теплотою і вдячністю згадуємо своїх вчителів – уважних і строгих , які допомагали нам осягати знання і життєву мудрість, причетних до наших перших перемог . Своєю щоденною працею ви визначаєте долю багатьох поколінь. Де б ви не працювали: у звичайній школі чи ліцеї, в установі додаткової освіти або в дитячому будинку , в системі профосвіти або у вузі , – всі ви присвятили себе одній справі – навчати дітей і молодь. Ви завжди перебуваєте в центрі суспільного життя, освоюєте нові програми навчання, сучасні методи роботи, реалізуєте наукові проекти. Своїм талантом і майстерністю запалюєте серця учнів і вихованців. Спасибі вам за доброту і душевну чуйність, за безпрецедентну відданість обраній справі! Щиро бажаю вам нових творчих досягнень, впевненості у своїх силах, здоров’я та благополуччя! І нехай посмішки дітей – найголовніша нагорода за ваш благородний труд – супроводжують вас на всьому життєвого шляху. З повагою директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов.

Департамент освіти та гуманітарної політики оголошує конкурс на посаду директора закладу професійної освіти

Дата створення: 11:58 01.10.2020

Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради (далі – Департамент) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу професійної (професійно-технічної) освіти (далі – ЗП(ПТ)О) Державний навчальний заклад «Черкаське вище професійне училище».