Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Новини

Черкаський міський Палац молоді запрошує відвідати виставку молодих художників Донеччини

Дата створення: 10:00 01.07.2022

Виставка під назвою «Україна – країна для щасливого життя людей», організована Наталією Корецькою, мамою одного з авторів картин Артура Новікова, випускника Харківської академії мистецтв, який наразі служить в ЗСУ захищаючи Україну. Другий автор робіт Ольга Сабадіна, випускниця Донецького художнього училища, яка пише свої твори в Німеччині.

Спеціальна комісія перевірила стан укриття черкаського закладу освіти

Дата створення: 16:20 30.06.2022

У Черкасах продовжують перевіряти готовність закладів освіти до початку нового навчального року, головним пунктом є аудит укриттів. Для цього створена спеціальна комісія, до складу якої увійшли фахівці: департаменту освіти, підрозділів цивільного захисту, ДСНС, Держпродспоживслужби, містобудування та архітектури, охорони здоров’я, органів місцевого самоврядування та ін. Головне завдання такої комісії - обстеження наявних будівель (споруд, приміщень) закладів освіти з метою встановлення можливості їх використання для укриття як споруд подвійного призначення, найпростіших укриттів, сховищ. За результатами кожного обстеження комісією складається відповідний акт, який стане підставою для прийняття остаточного рішення щодо режиму роботу навчального закладу.

Черкаський кікбоксер та його тренер отримуватимуть стипендію Президента України

Дата створення: 12:25 30.06.2022

Видатним спортсменам України з неолімпійських видів спорту та їхнім тренерам призначено стипендії Президента України: 26 стипендій отримають чемпіони і призери континентальних та світових першостей з сумо, пауерліфтингу, армреслінгу, підводного спорту, карате, шахів тощо; 25 стипендій – їхні тренери.

Черкаські учні отримали грант від Upshift на створення молодіжного хабу

Дата створення: 12:22 30.06.2022

На початку червня стартував проєкт інноваційної програми для молоді UPSHIFT: Upshift – випускники.

Багатопрофільний молодіжний ментр запрошує відвідати гуртки у липні

Дата створення: 12:19 30.06.2022

У закладі дітлахи мають можливість розширити своє коло друзів. На вихованців чекає велике розмаїття гуртків, студій та секцій. Фахівці центру допоможуть юним черкасцям розвинути творчі здібності та знайти нове цікаве хобі.

Центр дитячої та юнацької творчості провів для дітей квест до Дня Конституції

Дата створення: 15:22 29.06.2022

Що таке Конституція, чому її варто дотримуватися, про українські символи та традиції - все в одній навчальній пригоді.

14-річна черкаська гімнастка представлятиме Україну на Європейському фестивалі

Дата створення: 14:20 29.06.2022

XVІ Європейський юнацький олімпійський фестиваль відбудеться влітку у Словаччині. Прийматиме змагання місто Банська Бистриця (Республіка Словаччина). Триватиме фестиваль упродовж тижня – з 24 по 30 липня. Про це інформує Відділення НОК України у Черкаській області.

У кінотеатрі «Україна» відбувся воркшоп «Я будую громаду!»

Дата створення: 14:13 29.06.2022

Є дати, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє,  серед них, безумовно і День Конституції України.

До Дня Конституції для дітлахів провели тематичну екскурсію

Дата створення: 11:44 29.06.2022

Із нагоди Дня Конституції для учнів із Вугледара, Харкова та Чернігова, родини яких зараз проживають в Черкасах, провели тематичну екскурсію біля погруддя «батька Української Конституції» – Михайла Сироти. Історик Сергій Шамара розповів вихованцям про віхи становлення Основних законів України в різні епохи («Руська правда», Пакти Пилипа Орлика, Конституція УНР тощо). Це зацікавило учнів різних вікових груп.

Як черкаські малюки святкували День Конституції: граючись, вивчали основний закон України

Дата створення: 10:48 29.06.2022

28 червня у 26-ти садочках міста відбулися різнопланові активності: пісенний флеш-моб, велоперегони, поетична студія, виставка художньої творчості, квест, спортивні змагання, майстер-класи, інтелектуальна гра, відеомандрівка, екскурсія, перегляд мультфільму, ігри, бесіди та вікторини.