Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Новини

У черкаських школах батьки разом із дітьми-підлітками зможуть стати учасниками всесвітньовідомої «Програми 15»

Дата створення: 09:13 28.01.2022

«Програма 15» – це адаптована до українських реалій відома в усьому світі програма, що передбачає групову роботу з 15-річними підлітками та їх батьками з метою надання максимальної інформації для мінімізації розповсюдження соціально-небезпечних явищ і захворювань (наркоманії, алкоголізму, ВІЛ-інфекції тощо). За офіційними даними, щорічна кількість наркозалежних у нашій державі зростає на 10-12%, а із загальної кількості наркозалежних 18,3% - це дівчата-підлітки і 16,6% - хлопці. Підлітки є психологічно слабкими, а тому легко піддаються таким «спокусам» і стають найбільш вразливою категорією.

Черкаські гімназисти «взяли» всі три перших місця обласної олімпіади із правознавства

Дата створення: 08:51 28.01.2022

Продовжуємо знайомити із черкаськими учнями – переможцями та призерами обласного етапу предметних олімпіад.

Перша в місті STEAM-лабораторію з’явилась на базі гімназії №9 

Дата створення: 16:56 27.01.2022

STEM-освіта – це сучасний напрямок освіти, який охоплює природничі науки, технології, технічну творчість та математику. Завдяки STEM-освіті діти розвивають логічне мислення, технічну грамотність, вчаться вирішувати поставлені задачі, стають новаторами, винахідниками. Сучасне суспільство вимагає, щоб підростаюче покоління креативно мислило, могло створювати інновації.

Черкаські танцівниці стали всеукраїнськими "зимовими легендами"

Дата створення: 11:24 27.01.2022

Днями завершився Всеукраїнський двотуровий фольклорний фестиваль-конкурс «ЗИМОВА ЛЕГЕНДА» (дистанційна форма, м. Харків). 

Черкаські ветерани провели екскурсію для Клубу юних моряків

Дата створення: 14:51 26.01.2022

Черкаський Клуб Юних Моряків не лише регулярно у себе в приміщенні проводить цікаві інформаційні уроки з обов'язковими практичними частинами для черкаських учнів, але й його вихованці радо приймають пропозиції відвідати інші заклади та розширити коло власних знань.

Герб та айдентика: чим відрізняються ці поняття та чому вони не взаємозамінні

Дата створення: 11:42 26.01.2022

«Вони хочуть змінити герб міста!» - такі меседжі чують у всіх населених пунктах, де беруться розробляти бренд та айдентику. Проте твердження про «заміну» герба айдентикою є хибним, адже це не взаємозамінні явища, вони можуть існувати одночасну. Герб та айдентика виконують різні функції та мають різні завдання.

Черкаська випускниця перемогла на обласній олімпіаді з екології

Дата створення: 09:36 26.01.2022

Тривають обласні етапи Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, участь у яких беруть і черкаські учні. Так, стали відомі результати ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

У Черкасах відбувся кваліфікаційний шаховий турнір

Дата створення: 09:09 26.01.2022

Минулими вихідними у Шаховий клуб "Дебют" Черкаси Багатопрофільного молодіжного центру відбувся кваліфікаційний шаховий турнір із нормою першого юнацького розряду. Змагання проводилися за швейцарською системою у 9 турів.

Анатолій Бондаренко нагородив відомих черкаських спортсменів

Дата створення: 15:10 25.01.2022

Сьогодні міський голова Анатолій Бондаренко на початку засідання виконавчого комітету вручив нагороди провідним черкаським спортсменам.

Черкаські учні – переможці та призери обласного етапу мовних олімпіад

Дата створення: 10:27 25.01.2022

Наразі триває ІІІ етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад. Знайомимо вас з черкаськими учнями 9-11 класів, які вже стали переможцями та призерами мовних олімпіад.