Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Новини

Юні черкаські скрипальки посіли призові місця на міжнародних конкурсах

Дата створення: 11:08 30.11.2022

Новини про перемоги наших талановитих учнів ніколи не можуть бути черговими. Вони - завжди унікальні та надзвичайно приємні, адже викликають у кожного черкасця почуття радості і гордості.

Талановита мисткниня БМЦ перемогла на всеукраїнському конкурсі талантів

Дата створення: 16:35 29.11.2022

Вихованка гуртка «Мистецтво нашого народу» ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр»  Анастасія Король здобула перемогу на Всеукраїнському дистанційному багатожанровому конкурсі талантів «У країні мистецтв».

Вихованці КДЮСШ «Вулкан» - призери обласного чемпіонату з кікбоксингу WAKO

Дата створення: 14:25 29.11.2022

25-26 листопада у нашому місті проходив Чемпіонат Черкаської області з кікбоксингу WAKO серед рингових розділів (Фул-контакт, Лоу-кік, К-1). За нагороди змагались близько 100 спортсменів з Черкас, Вергунів, Сміли, Шполи, Звенигородки та Кропивницького.

Учні музичної школи отримали перемоги на мистецьких конкурсах

Дата створення: 14:23 29.11.2022

Вихованці Черкаської дитячої музичної школи №2 продовжують брати активну участь у конкурсах та фестивалях різного рівня, демонструючи високий професійний рівень підготовки та майстерності.

Черкаські багатоборці здобули призові місця на чемпіонаті України

Дата створення: 10:48 29.11.2022

Днями завершився Чемпіонат України з акватлону, який прходив у м. Києві. У змаганнях взяли участь команди Київської, Тернопільської, Львівської та представники Херсонської областей. Наше місто представляли багатоборці КДЮСШ та ШВСМ.

Вихованці ЦДЮТ успішно виступили на фестивалі з хореографічного мистецтва

Дата створення: 10:36 29.11.2022

27 листопада у Черкасах відбувся Всеукраїнський конкурс-фестиваль хореографічного мистецтва «Осіння феєрія».

Талановиті вихованці мистецьких шкіл отримали відзнаки міжнародного конкурсу

Дата створення: 10:34 29.11.2022

Днями у м. Київ завершився Міжнародний конкурс мистецтв «Воля».

У Черкасах визначили переможця міського літературного конкурсу новелістичних творів імені Василя Захарченка

Дата створення: 08:46 29.11.2022

Щороку в Черкасах відбувається міський літературний конкурс новелістичних творів імені Василя Захарченка під егідою обласних організацій Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України спільно з департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаською міською радою.  Його мета –  заохочення професійних і непрофесійних літераторів до написання прозових творів малих форм гуманістичного україноцентричного змісту та пошанування визначного письменника, лауреата Шевченківської премії Василя Івановича Захарченка.

Юні музиканти посіли призові місця на міжнародному конкурсі

Дата створення: 11:14 28.11.2022

Нещодавно у місті Харкові відбувся V Міжнародному фестивалі-конкурсі «Сім нот» (дистанційно) за підтримки Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва.

В черкаських закладах освіти створюють «пункти незламності»

Дата створення: 14:32 25.11.2022

В місті уже розгортаються пункти обігріву для населення. Загалом, в закладах освіти планується розмістити близько 15-ти таких точок в різних мікрорайонах міста. Ці місця потрібні для того, щоб в разі екстреної ситуації, наприклад, як виникла вчора, - повне відключення електроенергії на тривалий час, чи у будь-яких інших критичних ситуаціях в місті, жителі районів могли прийти в місце, де підготовлені на такі випадки комфортні умови та всі зручності.