Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Новини

У місті відбувся чемпіонат м. Черкаси з вільної боротьби

Дата створення: 16:56 02.06.2023

Змагання відбулися у віковій категорії юнаки та дівчата 2010-2012 р.н. та 2013-2014 р.н. на базі палацу спорту «Будівельник». Загалом 14 команд, а це 240 учасників, змагалися за нагороди із різних міст країни: Сум, Чернігова, Полтави, Запоріжжя та Києва.

Черкаси та Кропивницький об’єдналися заради спільної мети

Дата створення: 16:55 02.06.2023

Меморандум про співпрацю між Черкаською міською радою та Кропивницькою міською радою сьогодні підписали Черкаській міський голова Анатолій Бондаренко та заступник міського голови Кропивницької міської ради Сергій Колодяжний. Також у підписанні взяли участь заступниця міського голови Anastasiia Chubina, директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Bohdan Belov та начальниця управління освіти Кропивницької міської ради Лариса Костенко.

У міській школі підбили підсумки патріотичного марафону

Дата створення: 16:54 02.06.2023

Педагогічний колектив та учні Черкаської загальноосвітньої школи № 32 організували захід на День захисту дітей, який був присвячений підведенню підсумків патріотичного марафону «Дитячими долонями». Він тривав із початку травня.

ПРОТОКОЛ №1 ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА

Дата створення: 11:12 02.06.2023

ПРОТОКОЛ №1 засідання конкурсної комісії департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №13 Черкаської міської ради Черкаської області.

У Черкаському обласному художньому музеї відкрилася виставка творчих робіт учасників конкурсу «ВОЛЬНАНОВА діти»

Дата створення: 08:45 02.06.2023

Сьогодні відбулося урочисте відкриття виставки кращих робіт учасників І відкритого міського дитячого мистецького конкурсу під назвою «ВОЛЬНАНОВА діти». Цей конкурс був організований Черкаською Дитяча художня школа ім. Данила Нарбута за підтримки департаменту освіти та гуманітарної політики.

Переможця міського конкурсу-виставки «Кубок міського голови» - визначено

Дата створення: 08:43 02.06.2023

Сьогодні в місті підвели підсумки міського конкурсу-виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Кубок міського голови», що відбувся за підтримки міського голови Анатолія Бондаренка та реалізації програми розвитку закладів позашкільної освіти м. Черкаси на 2022-2026 роки.

Сьогодні в місті відбулися святкові заходи для дітей

Дата створення: 08:42 01.06.2023

Служба у справах дітей спільно з департаментом освіти та гуманітарної політики у парку «Перемога» організували свято для дітей, які потрапили в складні життєві обставини.

У Міжнародний день захисту дітей відбулося нагородження переможця літературного конкурсу творів для дітей під назвою «Лоскотон»

Дата створення: 08:40 01.06.2023

Цей конкурс заснований департаментом освіти та гуманітарної політики спільно з Черкаською обласною організацією національної спілки письменників України і проводиться вже шість років поспіль. Його головною метою є популяризація нових, якісних творів для дітей українською мовою.

Традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей

Дата створення: 08:39 01.06.2023

Цей день є нагадуванням про нашу спільну відповідальність перед майбутніми поколіннями. Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя дорослі готові долати всі труднощі і перешкоди. Кожна дитина повинна мати можливість вирости в безпеці, мирі та гідності.

Танцівниці БМЦ підкорили Чемпіонат Світу з сучасного танцювального спорту

Дата створення: 08:37 31.05.2023

Вихованки Народного художнього танцювального колективу «Вікторія» ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр» повернулися до Черкас з перемогами Чемпіонату Світу з сучасного танцювального спорту, який відбувся у місті Паланга (Литва).