Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Новини

У Черкаському художньому музеї відкрилась авторська виставка витинанок Теліженка

Дата створення: 09:26 17.03.2021

До 70-ти річчя заслуженого художника України Миколи Теліженка у Художньому музеї відкрилась персональна виставка витинанок. Діятиме вона до 16 квітня.

Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради висловлює щирі співчуття та глибокий сум родині українського художника

Дата створення: 11:04 16.03.2021

Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради висловлює щирі співчуття та глибокий сум родині українського художника, члена Національної спілки художників України, викладача Черкаської дитячої художньої школи ім.Данила Нарбута Цимбала Василя Івановича з приводу його передчасної смерті.

У Черкасах обрали кращі проекти в галузі культури, які фінансуватимуться з бюджету

Дата створення: 16:51 15.03.2021

У Департаменті освіти та гуманітарної політики сьогодні завершився розгляд проектів на виділення грантів у галузі культури. В цьому році на фінансування грантів виділено з бюджету 344 038 грн. З цієї суми 80% було виділено на проекти, які реалізовуватимуться на умовах співфінансування, - тобто 275 тис. грн. Решта грошей, а це 68 807 грн, підуть на фінансування кількох проектів доповнювалього характеру. Всього було подано 34 різнопланових проектів, тому Експертна рада розглядала їх кілька днів.

У Черкасах завершився міжнародний шаховий турнір

Дата створення: 14:44 12.03.2021

Вчора у Черкасах завершився перший історичний шаховий міжнародний титульний турнір «Konsalt Chess Master» (IM-group). У якому взяли участь представники 5 шахових федерацій світу: України, Бельгії, Туреччини, Франції та Чехії. Змагання проводилися за коловою системою в 9 турів. Учасників у турнірі було 10, серед них 3 міжнародних гросмейстера, 1 жіночий міжнародний гросмейстер, 3 майстра ФІДЕ та 1 жіночий майстер ФІДЕ. Шахісти боролися за бал міжнародного майстра, а шахістки могли поборотися ще й за бал жіночого міжнародного гросмейстера та жіночого міжнародного майстра.

День українського добровольця відзначили у Черкасах

Дата створення: 14:42 12.03.2021

Сьогодні, 12 березня, по всій Україні відзначають День українського добровольця. У Соборному парку в Черкасах біля меморіалу добровольцям вшанували подвиг полеглих за рідну землю директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин та заступниця міського голови Марина Гаркава.

До дня народження Шевченка у 28-й школі провели всеукраїнську онлайн-конференцію

Дата створення: 09:34 10.03.2021

Всеукраїнська  учнівська мовно-літературна онлайн-конференція «Творчість Т. Г. Шевченка у вимірі  сучасної доби» присвячена 207-й річниці з дня народження велета українського духу, геніального поета і художника, національного пророка відбулася 9 березня у 28-й черкаській спеціалізованій школі, повідомляють у закладі .

Шахісти із п’яти країн світу виборюють у Черкасах звання міжнародного майстра

Дата створення: 08:43 09.03.2021

Уперше в Черкасах проходить титульний турнір із шахів міжнародного рівня «Konsalt Chess Master». У ньому змагаються десятеро учасників із України, Франції, Туреччини, Бельгії та Чехії. Поєдинки в цьому інтелектуальному виді спорту розпочалися 6 березня й триватимуть до 11-ого. А відбуваються вони в приміщенні міського шахового клубу «Дебют» (за адресою: вулиця Благовісна, 170).

Оголошено конкурс на посади педагогічних працівників комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Дата створення: 10:16 05.03.2021

З 5 березня  року оголошується конкурс на посади педагогічних працівників консультантів, психолога комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Черкаської міської ради за напрямками з питань:

У Черкасах відзначили переможниць конкурсу «Бути першою…»

Дата створення: 09:09 05.03.2021

Уперше у Черкасах до міжнародного дня прав жінок та миру провели загальноміський конкурс з відзначення кращих черкащанок «Бути першою…». Сьогодні для всіх учасниць конкурсу та запрошених гостей була створена незабутня святкова атмосфера у Черкаській обласній філармонії. Покази від модельного агентства Mifida Models, святкові фотозони, презентації від спонсорів заходу. Після урочистого нагородження конкурсанток для гостей співав вокальний секстет “Man Sound”.