Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Новини

Сьогодні в місті відбулися святкові заходи для дітей

Дата створення: 08:42 01.06.2023

Служба у справах дітей спільно з департаментом освіти та гуманітарної політики у парку «Перемога» організували свято для дітей, які потрапили в складні життєві обставини.

У Міжнародний день захисту дітей відбулося нагородження переможця літературного конкурсу творів для дітей під назвою «Лоскотон»

Дата створення: 08:40 01.06.2023

Цей конкурс заснований департаментом освіти та гуманітарної політики спільно з Черкаською обласною організацією національної спілки письменників України і проводиться вже шість років поспіль. Його головною метою є популяризація нових, якісних творів для дітей українською мовою.

Традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей

Дата створення: 08:39 01.06.2023

Цей день є нагадуванням про нашу спільну відповідальність перед майбутніми поколіннями. Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя дорослі готові долати всі труднощі і перешкоди. Кожна дитина повинна мати можливість вирости в безпеці, мирі та гідності.

Танцівниці БМЦ підкорили Чемпіонат Світу з сучасного танцювального спорту

Дата створення: 08:37 31.05.2023

Вихованки Народного художнього танцювального колективу «Вікторія» ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр» повернулися до Черкас з перемогами Чемпіонату Світу з сучасного танцювального спорту, який відбувся у місті Паланга (Литва).

У міській школі відзначили завершення навчального року

Дата створення: 08:36 31.05.2023

Сьогодні на свято останнього дзвоника до учнів Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів √22 завітали міський голова Анатолій Бондаренко разом із профільною заступницею Anastasiia Chubina та директором департаменту освіти та гуманітарної політики Bohdan Belov.

У черкаських школах пролунав останній дзвоник

Дата створення: 08:34 31.05.2023

Уже більше року триває повномасштабна війна в Україні. А українські діти продовжували здобувати знання попри постійні обстріли ворога, відключення світла та онлайн-навчання. Усі разом – батьки, учні, вчителі зуміли гідно завершити навчальний рік 2022-2023.

Колектив Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 організував успішний благодійний захід під назвою «Разом до Перемоги»

Дата створення: 08:32 31.05.2023

З 20 травня, з метою залучення коштів на підтримку Збройних Сил України, організатори відкрили онлайн аукціон. Його лотами стали воєнні артефакти, перетворені на унікальні арт-об'єкти, такі як тубуси, скрині та гільзи. Ці артефакти є своєрідними символами нашої історії та героїзму наших захисників.

Свої 25 років відзначив вокальний ансамбль «Квітограй»

Дата створення: 08:31 31.05.2023

З нагоди цього свята відбувся звітній концерт-мюзикл «Експрес дитячих мрій» від вихованців Черкаська дитяча музична школа №2 у приміщенні Черкаської обласної філармонії.

Юні митці представили свої роботи для міського конкурсу-виставки «Кубок міського голови»

Дата створення: 08:27 30.05.2023

У рамках міського конкурсу – виставки декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Кубок міського голови» відбулося засідання, де журі оцінювало творчість талановитих дітей та учнівської молоді міста Черкаси. У склад журі увійшли:

Незабаром у Черкасах діятимуть міські літні табори

Дата створення: 08:26 30.05.2023

У цьому році для корисного дозвілля дітей в міських закладах освіти будуть функціонувати літні табори. Це чудова можливість для дітей провести літні канікули весело, цікаво і з користю для свого розвитку.