Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

«Крутий спуск», КіноШот, «Open-Biz», «X-challenge» та фестиваль вуличної їжі, - які фестивалі черкають черкасців на День Незалежності

Дата: 27.07.2021 08:29
Кількість переглядів: 23

Цього року масштабність святкування у Черкасах головного свята держави вразить всю Україну. У День незалежності на черкасців та гостей міста чекає незвичне дійство – три десятки культових фестивалів та розваг огорнуть незабутньою атмосферою. За роки незалежності ми проводили безліч фестивалів, проте були такі, які назавжди закарбувались в пам’яті та серцях городян, і саме їх організатори вирішили об’єднати, та провести за один день наймасовіше святкування.

Хочемо трішки занурити вас у атмосферу святкування і познайомити з частиною фестивалів, які на вас чекають.

Так, у центральній частині міста одразу розгорнуться декілька масштабних дійств.

На Замковому узвозі стартують перегони на саморобних машинах в рамках фесту «Крутий спуск» (старт – біля будівлі «Політпросвіту», фініш – куди докотиться тарантас).

У Долині троянд на вас чекатиме незабутня мандрівка українським кіно в рамках фестивалю КіноШот,  ключовий бізнес-форум Черкащини  «Open-Biz», інтелектуальна гра «Dream team game», гастрономічна насолода із фестивалем вуличної кухні «Черкаська смакота»

У парку «Молодіжний» на містян чекатиме фестиваль «Срібні струни» - це пісенно-поетичний фестиваль, у якому беруть участь усі бажаючі автори-виконавці співаної поезії та поети, екскурсії та діалоги про місто від «Інституту міста»,екстремальний благодійний забіг «X-challenge».

У сквері Б. Хмельницького розгорнеться цілий творчий осередок – «Черкаський книжковий фестиваль», хореографічні, вокальні виступи в рамках фестивалю Art people Fest та на шанувальників академічної музики чекають «Музичні імпрези України», фестиваль, спрямований на підтримку сучасної академічної музики, пошуки обдарованої молоді серед виконавців і композиторів.

А для любителів образотворчого мистецтва у сквері «Жужоми» відбудеться фестиваль Faktura Fest - відкритий пленер художників та різноманітні майстер-класи. А найменших черкасців очікує інша забава - Mifida fashion kids. Традиційно глядачам будуть представлені нові колекції дитячого одягу та аксесуарів від українських та закордонних дизайнерів.

І це ще не весь список усіх цікавинок, які чекатимуть на черкасців та гостей нашого міста у День Незалежності.

Детальніше із всією інформацією та часом проведення фестивалів ви можете ознайомитись на Фейсбук сторінці заходу: https://www.facebook.com/manyfest.che


« повернутися

Вхід для адміністратора