Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Черкаські школярі отримуватимуть муніципальні стипендії та премії за перемогу в МАН

Дата: 03.11.2022 08:33
Кількість переглядів: 12

23 обдарованих школярів із Черкас, які продемонстрували найвищі результати в навчанні та в позакласній роботі, отримуватимуть муніципальні стипендії розміром 2 тисячі гривень. Серед стипендіатів – діти, які мають високі досягнення в навчанні, є переможцями та призерами предметних олімпіад, спортивних змагань, мистецьких конкурсів та інтелектуальних турнірів.

Сьогодні міський голова Анатолій Бондаренко разом із своєю заступницею Анастасія Чубіна (Anastasiia Chubina) привітали учнів та вручили їм відповідні свідоцтва.

«Цього року пори всі труднощі, пори навчання під звуки тривог та жахливі новини щодня, наші черкаські діти продемонстрували високу самоорганізацію, зібраність та зосередженість на своєму основному фронті – на навчанні. Саме від них залежить успішне майбутнє нашого міста. Досягнення дитини завжди необхідно заохочувати. Саме тому одним із пріоритетів в роботі міської влади є підтримка та стимулювання активної учнівської молоді. Переконана, що ці стипендії стануть хорошим стимулом для подальших звершень», - відзначила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Також, посадовці вручили сертифікати на виплату грошової премії (за І місце – 5000,00 грн; за ІІ місце – 2000,00 грн; за ІІІ місце – 1000,00 грн) 13-ом учням, які у 2021/2022 навчальному році стали переможцями ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України та 14-ом педагогічним та науково-педагогічним працівникам, які підготували їх. Розмір премії педагогів, відповідає розміру премії учня в залежності від зайнятого місця.

Отже, свідоцтва про встановлення муніципальних стипендій вручили:

????«За високі досягнення у науково-дослідницькій роботі»:

КОЛОСОВІЙ Софії Олегівні – учениці 11-Г класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 20 Черкаської міської ради Черкаської області;

КОВАЛЬ Ярославі Віталіївні – учениці 11-А класу Черкаської гімназії № 31 Черкаської міської ради Черкаської області;

АЗІЗОВІЙ Марії Артурівні - учениці 10-Б класу Черкаської гімназії № 31 Черкаської міської ради Черкаської області.

????«За високі досягнення у вивченні базових дисциплін»:

ШИЯН Софії Олександрівні - учениці 11-А класу Черкаської гімназії № 31 Черкаської міської ради Черкаської області;

БОРИСЕНКУ Володимиру Володимировичу – учню 10-А класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 28 ім.Т.Г.Шевченка Черкаської міської ради Черкаської області;

КОЗУЛІ Ілоні Володимирівні – учениці 11-А класу Черкаського колегіуму «Берегиня» Черкаської ради Черкаської області;

ОРЛОВІЙ Поліні Віталіївні – учениці 10-М класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 20 Черкаської міської ради Черкаської області.

????«За високі досягнення у винахідницькій діяльності, технічній творчості»:

САМЕЛЮК Анастасії Сергіївні – учениці 11-А класу Черкаської гімназії № 9 ім.О.М.Луценка Черкаської міської ради Черкаської області.

????«За високі досягнення в галузі декоративно-прикладного мистецтва, художній творчості»:

ШАНДРИГОСЬ Марії Іванівні - учениці 7-А класу Черкаської гімназії № 31 Черкаської міської ради Черкаської області;

ОЛІЙНИК Ользі Вікторівні – учениці 10-Б класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради Черкаської області;

ЩИГОРЕЦЬ Марії Володимирівні – учениці 8-А класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради Черкаської області.

????«За високі досягнення в хореографії»:

БОДЕНКО Дар’ї Вікторівні – учениці 7-Г класу Черкаської гімназії № 31 Черкаської міської ради Черкаської області;

ОНІЩЕНКО Діані Олегівні - учениці 8-Б класу Черкаської гімназії № 31 Черкаської міської ради Черкаської області;

РОМАШИНІЙ Ользі Василівні – учениці 11-Ф класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради Черкаської області;

КУЛЕШІ Софії Олексіївні – учениці 9-А класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради Черкаської області.

????«За високі досягнення в музиці»:

СУХІНУ Тимофію Романовичу – учню 8-В класу Черкаської гімназії № 31 Черкаської міської ради Черкаської області.

????«За високі досягнення в спорті»:

ДУШЕЙКУ Станіславу Юрійовичу – учню 11-Б класу Черкаської гімназії № 9 ім.О.М.Луценка Черкаської міської ради Черкаської області;

НАДЮК Кірі Романівні - учениці 8-А класу Черкаської гімназії № 9 ім.О.М.Луценка Черкаської міської ради Черкаської області;

ГОЛОВКУ Валентину Вікторовичу – учню 10-В класу Черкаської гімназії № 31 Черкаської міської ради Черкаської області;

ЗАРУБІ Іллі Валерійовичу - учню 7-Г класу Черкаської гімназії № 31 Черкаської міської ради Черкаської області.

????«За активну участь в суспільно-громадській діяльності»:

ХОМЕНКО Юлії Миколаївні – учениці 9-А класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради Черкаської області;

ДІДЕНКУ Арсенію Сергійовичу - учню 11-В класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 28 ім.Т.Г.Шевченка Черкаської міської ради Черкаської області;

ГОНЗІ Христині Юріївні - учениці 11-А класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 28 ім.Т.Г.Шевченка Черкаської міської ради Черкаської області.

Сертифікат на отримання премії за перемогу у ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України отримують наступні учні:

????Бьют Тімоті, випускник Черкаського гуманітарно-правового ліцею, за І місце у ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, секція: англійська мова;

????Рідзель Софія, учениця 11 класу Черкаського гуманітарно-правового ліцею, за ІІ місце у ІІІ етапі конкурсу-захисту МАН, секція: правознавство;

????Кононенко Ілона, учениці 11 класу Черкаського гуманітарно-правового ліцею, за ІІІ місце у ІІІ етапі конкурсу-захисту Малої академії наук; секція: українська література;

????Шкурко Ксенія, учениця 11 класу Черкаського гуманітарно-правового ліцею, за ІІІ місце у ІІІ етапі конкурсу-захисту Малої академії наук; секція: психологія;

????Громовий Денис, учень 10 класу Черкаської гімназії №31, за І місце у ІІІ етапі конкурсу-захисту робіт Малої академії наук, секція: мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми;

????Дмитрик Вероніка, учениця 10 класу Черкаської міської гімназії №31, за І місце у ІІІ етапі конкурсу-захисту робіт Малої академії наук, секція: історія України;

????Атамась Павло, учень 11 класу Черкаського фізико-математичного ліцею, за ІІІ місце у ІІІ етапі конкурсу-захисту робіт Малої академії наук; секція: технології програмування;

????Філімонова Олена, учениця 10 класу Черкаського фізико-математичного ліцею, за ІІІ місце у ІІІ етапі конкурсу-захисту робіт Малої академії наук; секція авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка;

????Каюк Валентина, учениця 11 класу Черкаського фізико-математичного ліцею, за ІІІ місце у ІІІ етапі конкурсу-захисту робіт Малої академії наук; секція: кібербезпека;

????Кравченко Антон, випускник Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №32, за ІІІ місце у ІІІ етапі конкурсу-захисту робіт Малої академії наук; секція; археологія;

????Дьяконова Анастасія, учениця 11 класу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №32, за ІІІ місце у ІІІ етапі конкурсу-захисту робіт Малої академії наук; секція: етнологія;

????Скрипник Єгор, учень 9 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3, за ІІ місце у ІІІ етапі конкурсу-захисту робіт Малої академії наук; секція: охорона довкілля та раціональне природокористування;

????Головченко Артем, учень 11 класу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22, за ІІІ місце у ІІІ етапі конкурсу-захисту робіт Малої академії наук; секція: математичне моделювання;

Сертифікати на премію вручили наступним науковим керівникам–педагогам, які підготували цих переможців:

????КАРПЕНКО Ніні Володимирівні, учителю англійської мови.

????ЗІМНІНУ Юрію Фірсовичу, учителю правознавства.

????ЗДОР Світлані Вікторівні, учителю української мови та літератури.

????ВОЛОШИН Олені Олександрівні, практичному психологу.

????БІЛОГОРОДСЬКОМУ Юрію Сергійовичу, молодшому науковому співробітнику Інституту прикладної фізики Національної академії наук України, методисту комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради».

????ПРИСЯЖНЮКУ Юрію Петровичу, професору кафедри історії України Навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

????СОЛОДОВНИКУ Михайлу Юрійовичу, учителю інформатики Черкаської гімназії № 31.

????МОРГУНЕНКУ Миколі Романовичу, науковому співробітнику лабораторії науково-дослідних робіт Чеського технологічного університету.

????ФІЛІМОНОВУ Сергію Олександровичу, кандидату технічних наук, доценту кафедри приладобудування, мехатроніки та комп'ютеризованих технологій Черкаського державного технологічного університету.

????НЕРАДЕНКО Тетяні Миколаївні, кандидату історичних наук, методисту комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради».

????ТАРАСКІНІЙ Лілії Анатоліївні, учителю історії Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №32.

????ДОВГАЛЬ Людмилі Володимирівні, учителю біології та екології Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3.

????ВЛАСЕНКО Валентині Леонідівні, методисту комунального закладу "Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради".

????МОРОЗЮК Ларисі Петрівні, учителю математики Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22 Черкаської міської ради Черкаської області.


« повернутися

Вхід для адміністратора