і науки України

На майданчику КП МСК «Дніпро» відбувся баскетбольний фінал

Дата: 08.06.2023 08:37
Кількість переглядів: 15

Вихідними юні спортсмени боролися за нагороди чемпіонату України у віковій категорії 2011 р.н.

У перший день вихованці КДЮСШ №1 на останніх секундах вибороли перемогу в Прометея з м. Слобожанське з рахунком 68:67. Це дало змогу черкасцям вийти до золотого фіналу. Проте у фіналі баскетболісти програли КЗ ДЮСШ з м. Чернівці з рахунком 69:46.

Не зважаючи на останню гру, вихованці Максима Нечаєва з-поміж 18-ти команд проявили свою майстерність, дійшли до фіналу та вибороли срібні медалі чемпіонату України ВЮБЛ.

На нагородження команд завітала також заступниця директора департаменту освіти та гуманітарної політики – начальниця управління освіти Надія Євчак.

«Сьогодні ви продемонстрували неймовірну витримку, неперевершену майстерність та незламний дух команди. Вітаю вас із призовим місцем та бажаю великих перемог», - привітала спортсменів Надія Володимирівна.

Вітаємо учнів та їхнього головного тренера Максима Нечаєва, а також тренерів Олександра Молчанова, Євгенія Ткаченка із гідним результатом!