і науки України

7 медалей завоювали вулканівці на Кубку Світу з кікбоксингу WAKO

Дата: 21.06.2023 12:25
Кількість переглядів: 12

У Будапешті (Угорщина) відбувся Кубок Світу з кікбоксингу WAKO у всіх розділах. У змаганнях взяли участь спортсмени з 43 країн, загалом близько 3 000 учасників.

Збірна України продемонструвала вражаючі результати та посіла ІІ командне місце, поступившись лише господарям турніру.

В складі національної збірної, значний внесок у це досягнення зробили спортсмени КДЮСШ "ВУЛКАН". Вони здобули 7 медалей:

Дорослі:

Золото та Кубок Світу завоював Роман Щербатюк (К-1, +91 кг);

Бронзовими призерами стали Анна Чорнобривець (лоу-кік, -60 кг), Андрій Савчук (лоу-кік, -63,5 кг) та Нікіта Колєсніков (лайт-контакт, -57 кг);

Запорожець Вадим (фул-контакт, -71кг) і Осіян Іван (К-1, -75кг), на жаль, без медалей, але кожний провів жорсткий бій з достойними суперниками з Польщі.

Юніори:

Даніїл Дудко (фул-контакт, -75 кг) завоював срібну медаль;

Вікторія Боярченко (фул-контакт, -65 кг) також стала срібною призерко.

Кадети:

Срібло у категорії лайт-контакт (-63 кг) виборов Артемій Лисенко.

Вітаємо всіх спортсменів та їхніх тренерів Юрія Зубова, Сергія Тутика, Олександра Литвиненка та Євгена Грицая з успіхом української збірної на цьому престижному турнірі!