Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

У Міжнародний день захисту дітей відбулося нагородження переможця літературного конкурсу творів для дітей під назвою «Лоскотон»

Дата: 01.06.2023 08:40
Кількість переглядів: 15

Цей конкурс заснований департаментом освіти та гуманітарної політики спільно з Черкаською обласною організацією національної спілки письменників України і проводиться вже шість років поспіль. Його головною метою є популяризація нових, якісних творів для дітей українською мовою.

Цього року переможцем літературного конкурсу став український письменник, Заслужений журналіст України Віктор Васильчук з міста Коростень. Від імені міського голови Анатолія Бондаренка та всього виконавчого комітету Черкаської міської ради привітала пана Віктора начальниця управління культури Валентина Шепецька.

«Приємно, що конкурс «Лоскотон» набуває все більшої популярності та з кожним роком привертає увагу все більшої кількості учасників. Твори, представлені на конкурсі, не лише демонструють талановитість та креативність авторів, але й вражають своєю багатогранністю та глибиною. Завдяки постійному росту популярності цього конкурсу, українська література для дітей отримує нові письменницькі таланти та підтримку, що сприяє розкриттю та гуртуванню творчого потенціалу молодого покоління», - відзначила Валентина Петрівна.

На жаль, автор в силу обставин не зміг завітати на захід особисто, тому привітання було здійснено онлайн, а грамота та грошова винагорода у сумі 7 тисяч гривень будуть вручені йому пізніше.


« повернутися

Вхід для адміністратора