Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Учнівська молодь змагалась на відкритому Кубку зі спортивного туризму

Дата: 25.05.2023 08:53
Кількість переглядів: 19

Минулими вихідними 81 учасник з 14 команд змагалися на відкритому Кубку м. Черкаси зі спортивного (пішохідного) туризму на дистанції «Смуга перешкод», який був організований ПНЗ м. Черкаси «Центр туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді» під керівництвом директора Миколи Басая.

Учасники з Черкаського міського центру туризму, Черкаського обласного центру туризму, Будинку дитячої та юнацької творчості (м. Сміла), Леськівського ліцею та КЗ «Центр культури, дозвілля, спорту та туризму» Червонослобідської сільської ради демонстрували свої вміння та навички у подоланні різноманітних природних та штучних перешкод за допомогою спеціального туристичного спорядження на трьох дистанціях «Смуга перешкод» відповідно до трьох вікових груп:

- молодша група (2012-2010 р. н.);

- середня група (2009-2008 р. н.);

- старша група (2007р.н. і старші).

Підтримати та привітати команди завітала заступниця директора департаменту освіти та гуманітарної політики – начальниця управління освіти Надія Євчак.

«Такі змагання мають велике значення для розвитку учнівської молоді. Вони сприяють формуванню фізичної витривалості, сили, координації рухів та загальної фізичної підготовки учасників. Ці навички є важливими для розвитку самодисципліни, самовпевненості та лідерських якостей учасників», - відзначила Надія Володимирівна.

Тож, на дистанції І класу переможцями стали:

молодша вікова група

Ярмоленко Максим – «Крокус» (м. Черкаси);

Ступак Єлизавета – Леськівський ліцей.

середня вікова група

Мачула Максим –«Крокус» (м. Черкаси);

Нечипоренко Яна – Леськівський ліцей.

Дистанція ІІ класу:

Улащенко Євген – «Кіперка» (м. Сміла);

Величко Анастасія – Леськівський ліцей;

Кудрявський Артем – Черкаський обласний центр туризму.

Дистанція ІІІ класу:

Довгенко Борис – «Кіперка» (м. Сміла);

Молчан Вікторія – «Кіперка» (м. Сміла);

Хабанько Вікторія – «Кіперка» (м. Сміла).

В командному заліку:

Дистанція «Смуга перешкод» І клас

Леськівський ліцей (тренер – Олександр Вовченко).

Дистанція «Смуга перешкод» ІІ клас

Команда «Крокус» Черкаський міський центр туризму (тренер – Світлана Перепонова).

Дистанція «Смуга перешкод» ІІІ клас

Команда «Кіперка» м. Сміла (тренер – Євгеній Молчан).

Вітаємо переможців!


« повернутися

Вхід для адміністратора