Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Олександра Теліженко презентувала збірку віршів «Другий вимір»

Дата: 25.05.2023 08:54
Кількість переглядів: 20

У Черкаському обласному художньому музеї Заслужена художниця України Олександра Теліженко представила свою поетично-мистецьку збірку творів національно-патріотичного спрямування.

Символічно, що авторка вирішила познайомити читачів із книгою саме вчора, у День Героїв. Адже, як зазначає пані Олександра, книга присвячена воїнам ЗСУ і всім тим, хто наближає нашу Перемогу. Вона видана, щоб підтримати національно-патріотичне виховання молоді міста та боєздатного настрою військовослужбовців під час виконання бойових завдань.

Загалом книга складається із трьох розділів: перший – «Україна переможе», другий – «Природа храм земний», третій – «Гравітація душ». Також вона має зручну форму, аби бійці могли покласти її в кишеню, надіти на руку, палець чи повісити на гачок.

Підтримати та привітати Олександру Василівну приєдналися й міський голова Анатолій Бондаренко, заступник голови Черкаської ОВА Олександр Шамрай та почесні гості.

«Черкащина – це місце сили, наш генофонд, з якого мають починатися всі перетворення. Представляючи наше місто в Німеччині, я був у сорочці, вишитій Олександрою Теліженко. І бургомістр поцікавився, що означає знак на вишивці? Я відповів, що це символічне зображення українського сокола, прадавній код українців, з яким ми переможемо росію. Дай Боже, аби Олександра Теліженко ще не один десяток років творила свої надихаючі шедеври, а символи вишивок та поезії вже цього року допомогли нам здобути перемогу», – привітав авторку Анатолій Васильович.


« повернутися

Вхід для адміністратора