Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

У Черкаській дитячій музичній школі №3 організували «Музичний вернісаж» під відкритим небом

Дата: 25.05.2023 09:03
Кількість переглядів: 15

Травень уже став традиційним місяцем для проводження звітних концертів. Черкаська дитяча музична школа №3 не є винятком.

Сьогоднішній концерт розпочали талановиті виконавці оркестру народних інструментів. Далі вишивальниця в четвертому поколінні, член Спілки народних майстрів України Наталія Крамна-Таран представила грантовий проєкт «Створення унікальної колекції дитячих концертних образів «Одяг вишитий музичними нитками». Пані Наталя поєднала українські традиційні візерунки із сучасними техніками та створила костюми для творчого колективу школи.

Також у закладі, завдяки міській цільовій Програмі «Громадський бюджет», створили міністудію звукозапису, щоб учні школи мали змогу якісно створювати музичний контент.

А наприкінці для всіх охочих організували екскурсію-квест школою «Якби музичні інструменти вміли говорити» та відвідали звітний концерт за ІІ півріччя.

На захід також завітали й директор департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов разом з начальницею управління культури Валентиною Шепецькою.

«Мистецька освіта є важливою складовою нашого освітнього процесу. Вона допомагає розвивати творчість, фантазію та естетичні почуття учнів. Мистецтво допомагає учням не лише розширити свої знання, а й розвинути важливі навички, такі як співпраця, самодисципліна та креативне мислення. Впевнений, що мистецтво має потужний вплив на розвиток особистості кожного учня», - зазначив Богдан Олександрович.


« повернутися

Вхід для адміністратора