Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

«Місто майбутнього» презентували у позашкільному навчальному закладі «Багатопрофільний молодіжний центр»

«Місто майбутнього» презентували у позашкільному навчальному закладі «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради. Своє дитяче бачення міста з його інфраструктурою, транспортом, мешканцями юні митці закладу представили на виставці-конкурсі «Мистецтво оригамі». Паперовий захід передбачає пошук, розвиток та підтримку обдарованих і талановитих дітей, заохочення їх до творчої самореалізації.

Виставка-конкурс об’єднала понад пів сотні креативних виробів у номінаціях: «класичне оригамі», «просте композиційне оригамі», «композиційне оригамі» (з будь-яких модулів), «сувеніри на основі оригамі», «одяг, аксесуари, прикраси», «кусудами», «друге життя старої книжки», «вироби в техніці «кірігамі», «гофрування».

9 найкращих паперових виробів візьмуть участь в обласній очно-заочній виставці-конкурсі «Мистецтво оригамі», яка відбудеться в онлайн-форматі у другій половині листопада в КЗ «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради».« повернутися до списку новин