Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

У Черкасах урочисто підняли Державний Прапор України

Дата: 23.08.2023 14:45
Кількість переглядів: 21

Сьогодні на Театральній площі відбулися офіційні заходи до Дня Державного Прапора України. У них взяли участь очільники міста й області, військові, волонтери, представники громадських організацій та трудових колективів.

Перед початком урочистого підняття прапора України учасники заходу поклали квіти до пам’ятника Т. Г. Шевченку.

Також присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв, мирних жителів, усіх патріотів та наших земляків, полеглих за свободу української нації і Незалежність держави.

Почесне право підняти Державний Прапор України було надано курсантам Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля під час виконання Гімну України від представників КЗ «Об’єднання художніх колективів» Черкаської обласної ради.

«Дякую всім, хто сьогодні захищає наш синьо-жовтий стяг. Саме з ним ідуть у бій за волю і незалежність. З ним прощаються із кращими синами і доньками України. Його піднімають як символ наших перемог. Український прапор – це про нашу незламність, мужність, честь і гідність! Впевнений: наш синьо-жовтий стяг, який зараз скроплений кров’ю наших Героїв, майорітиме всюди – від схил Карпат до Чорного Моря, берегів Криму», - відзначив міський голова Анатолій Бондаренко.

Окрім того, міський голова вручив відзнаки військовим, службовцям, лікарям та викладачам.

«У 2023 році про силу духу України знає увесь світ, а наш прапор майорить на різних континентах. З ним українці здобувають перемоги, підкорюють найвищі вершини, відстоюють свої права. А Збройні Сили України щодня незламно борються за те, щоб синьо-жовтий стяг гордо замайорів в усіх містах України», - зазначила заступниця міського голови Anastasiia Chubina .


« повернутися

Вхід для адміністратора