Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

У Черкасах відзначили переможниць конкурсу «Бути першою…»

Дата: 05.03.2021 09:09
Кількість переглядів: 14

Уперше у Черкасах до міжнародного дня прав жінок та миру провели загальноміський конкурс з відзначення кращих черкащанок «Бути першою…». Сьогодні для всіх учасниць конкурсу та запрошених гостей була створена незабутня святкова атмосфера у Черкаській обласній філармонії. Покази від модельного агентства Mifida Models, святкові фотозони, презентації від спонсорів заходу. Після урочистого нагородження конкурсанток для гостей співав вокальний секстет “Man Sound”.

«Сподіваюся, що проведення цього заходу стане чудовою традицією, адже у нас в місті багато сильних, активних, ініціативних, креативних, талановитих, розумних і наполегливих жінок, які плідно працюють у різних галузях і досягають професійних вершин. Сучасні жінки і справді прагнуть бути першими у тому, що роблять. І при цьому вони залишаються чарівними, жіночними і ніжними. Саме тому це був важкий вибір для журі, адже всі учасниці є справді непересічними представницями тих сфер, галузей, в яких вони номінувалися», - відзначила заступниця міського голови Анастасія Чубіна, одна з ініціаторів проведення загальноміського конкурсу «Бути першою…».

За умовами конкурсу, журі обирало по три фіналістки у кожній із 12 номінацій, з яких уже і було обрано найдостойнішу представницю галузі.

Отже, цьогоріч у номінації «жінка-підприємиця» переможницею журі визначило Юлію Чабаненко, власницю видавництва «Черкаська майстерня друку».

У номінації «жінка-науковиця» обрали Інну Кукуленко-Лук’янець, докторку психологічних наук, завідувачку кафедри педагогіки і психології ЧНУ ім. Б.Хмельницького.

Переможницею у номінації «жінка-мисткиня» стала Олександра Теліженко, художниця, яка прославила Черкаси на весь світ своїми неперевершеними вишиваними виробами.

У номінації «жінка-спортсменка» визначили переможницею Світлану Бондар, директорку КП «Будівельник».

Найдостойнішою «жінкою-освітянкою» було обрано Тетяну Скорик, директорку 28-ї школи.

Щодо «жінки-медика», то найуспішнішою представницею галузі було названо Анну Кулик – завідувачку кардіоревматологічним відділенням КПН «Черкаська обласна лікарня».

Переможницею у номінації «жінка-журналістка» журі обрало директорку інформаційного агентства «Вичерпно» Анну Романенко.

У номінації «регіональна лідерка» відзначили членкиню громадської організації «Асоціація громадських радників України» Оксану Мєлікову.

Оксана Гончарук здобула перемогу в номінації «жінка-громадська діячка». Вона є керівницею благодійного фонду «Діоніс», організаторкою та координатором багатьох міських заходів.

Засновницю та голову благодійного фонду «Час надії», волонтерку, яка впродовж останніх років активно допомагала бійцям АТО/ООС Ларису Когут обрали «жінкою-волонтеркою».

У номінації жінка «Правопорядок. Оборона. Захист» переможницею стала начальниця сектору комунікації ГУНП в Черкаській області Зоя Вовк.

Ветеранку, багаторазову учасницю різних Всеукраїнських спортивних змагань Антоніну Ткачук журі визначило переможницею в номінації «жінка сильна духом».

Більше 8 тисяч містян за кілька днів відкритого голосування із 36 фіналісток обрали переможницю у номінації «Вибір міста», і нею стала освітянка, голова асоціації керівників шкіл міста Черкаси, директорка 28-ї спеціалізованої школи Тетяна Скорик, яку зі сцени Філармонії привітав міський голова Анатолій Бондаренко.

«В українській традиції жінка завжди була берегинею роду, і це означало, що вона не просто оберігала сімейний затишок і тепло, а що могла брати до рук зброю і ставати поруч із чоловіком, коли потрібно було обороняти рідну землю. Такими є наші жінки і нині – мужніми, сміливими, талановитими, успішними і прекрасними. І Черкаси надзвичайно горді від того, що тут живуть, працюють і творять тисячі таких жінок-воїнів, жінок-митців, жінок-освітянок, жінок-лікарок, жінок-волонтерок, кожна з яких прекрасна у своїй праці і кожній із яких ми завдячуємо тим, що маємо таке чудове місто. Через вас я хотів би привітати все наше жіноцтво із майбутнім святом, і побажати всім вам залишатись такими ж натхненними у своїй повсякденній роботі, щоб разом ми зробили Черкаси найкращим містом», - сказав Анатолій Бондаренко.


« повернутися

Вхід для адміністратора