Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Черкаські школярі створили особливу карту України

Дата: 24.08.2023 11:30
Кількість переглядів: 16

До Дня Незалежності України вихованці Черкаської спеціалізованої школи №28 під керівництвом вчителів Анісімової Н.В. та Бакалини Н.В. розробили особливий проєкт, який символізує різноманітність та єдність нашої країни.

Завдяки творчому підходу учнів та їхніх педагогів народилася вражаюча карта України, виконана у вигляді колажу з малюнків, що відображають кожну область України. Кожен край відтепер зображений на цій карті не тільки географічно, а й духовно та культурно.

Школярі вклали у свій проєкт не лише свої мистецькі навички, а й знання про традиції, вбрання, архітектурні пам’ятки та природні багатства України. Карта стала своєрідним мозаїчним пазлом, де кожен елемент має своє місце та значення.

Створення такої карти є виявленням патріотизму, творчості та любові до своєї країни. Він нагадує нам про те, яка унікальна та різноманітна Україна і як важливо дбати про її розвиток та процвітання.

Такий підхід до відзначення державного свята не лише зближує молодь з нашою багатогранною спадщиною, а й підкреслює важливість єдності для майбутньої країни. Це є кроком на шляху до підтримки національної ідентичності та розвитку патріотичних цінностей серед молодого покоління.


« повернутися

Вхід для адміністратора