Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Черкаські освітяни отримали ноутбуки та комплекти освітніх матеріалів

Дата: 30.12.2022 09:22
Кількість переглядів: 13

Напередодні новорічних свят 53 заклади дошкільної освіти м. Черкаси та «Інклюзивно-ресурсний центр» ЧМР отримали комплекти освітніх матеріалів «Ранній розвиток дитини» від Дитячого фонду ООН UNICEF. Комплекти освітніх матеріалів передбачені для закладів, що здійснюють освітній процес в очному та змішаному форматі.

До освітніх наборів входять альбоми для малювання, зошити, ручки, олівці, пластилін, книжки-іграшки, ляльки, іграшкові розвиваючі набори та ігри, пазли, м’ячі, конструктори та спортивний інвентар.

Також черкаським закладам загальної освіти передано180 ноутбуків Chromebook для вчителів, які працюють дистанційно, у тому числі які навчають дітей з числа ВПО.

Chromebook – це гаджети, які оснащені спеціалізованою операційною системою від Google – Chrome OS, що відрізняється від звичних освітянам операційних систем. Це новий тип комп’ютера, який працює на базі операційної системи з хмарним сховищем, вбудованими продуктами Google і кількома рівнями безпеки.

«В такий нелегкий для країни час надзвичайно важливо працювати над зміцненням матеріально-технічної бази й осучасненням освітнього середовища закладів освіти. Тож, особливо приємно отримувати такі «подарунки» в переддень Новорічних свят. Щиро дякуємо за підтримку наших дітей та освітян» – зазначила заступниця міського голови Анастасія Чубіна (Anastasiia Chubina) .


« повернутися

Вхід для адміністратора