Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Новий модульний скейтпарк уже в Черкасах

Дата: 29.06.2021 09:22
Кількість переглядів: 14

Черкаси – одне з небагатьох міст в Україні, в якому з’явився модульний скейтпарк. Подібні проекти уже реалізували в Одесі, Чернівцях, Бориславі, Смілі. І ось нарешті й у нас облаштували місце, де молодь, яка полюбляє кататись на скейтах, самокатах, роликах і спеціальних велосипедах зможе це робити безпечно на спеціалізованому майданчику.

Зауважимо, що майже 20 років площа біля міського палацу молоді не реконструювалась і не облаштовувалась, проте зараз уже зроблені перші кроки на шляху до відновлення, модернізації та осучаснення спортивної інфраструктури мікрорайону, в якому проживає майже третина всього населення міста.

«Тепер Палац молодь матиме ще одну нову сучасну локацію для нашої молоді, для її повноцінного спортивного відпочинку і спілкування. Вірю, що скейт-майданчик стане улюбленим місцем для активних юних черкасців, адже вони про нього мріяли давно. І нам втішно, що нарешті вдалося цю мрію реалізувати», - додала заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Як зауважила керівниця Палацу Молоді Олена Петрова даний майданчик є більш безпечним у використанні, ніж окремі фігури на асфальті, оскільки відсутній стик між фігурами та покриттям, до того ж, завдяки покриттю, ризик травмування зведений до мінімуму. Також виробник дає гарантію на каркас та покриття.

«Молодь має розвиватись як духовно, так і фізично. І це прекрасно, що юні черкасці у свій вільний час не «зависають» у соцмережах, а спілкуються із ровесниками, займаються активними спортивними заняттями на свіжому повітрі, ставлять собі завдання і наполегливо тренуються, щоб їх досягати. Адже так вони виростуть здоровими, сильними, справжніми лідерами. А ми як влада маємо створювати всі умови для цього», - наголосив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, що скейтпарк "Палац Молоді" - проєкт-переможець Громадського бюджету Черкас 2020 року. Його обирали і підтримували самі містяни шляхом голосування ( в числі 35 проектів-переможців зі 116 ). На його реалізацію витратили 1,4 млн грн.


« повернутися

Вхід для адміністратора