Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

У черкаській школі для переселенців випекли 1000 булочок

«Волонтерський фронт» черкаських освітян безупинно продовжує працювати. Допоки одні школи приймають евакуйованих осіб, інші заклади докладають максимуму зусиль, аби передати їм частину домашнього тепла. Адже саме з ним асоціюється неповторний аромат домашньої випічки.

Завдяки дружній громаді Південно-Західного району, яка відгукнулась на заклик колективу Черкаської СШ №28 ім. Т.Г. Шевченка принести необхідні продукти, у закладі випекли майже 1 тисячу здобних булочок з начинкою. Всі смаколики передали переселенцям, які знайшли тимчасовий прихисток у нашому місті.

«Не втомлююсь дякувати кожному, хто долучається до ініціатив черкаських освітян. Від імені школи та себе особисто щиро вдячні всім за допомогу! Наразі у школі на поточний тиждень достатньо продуктів і випічку продовжують готувати, аби щодня пригощати тих, хто переїхав до нашого міста. Черкаси – наш спільний і такий по-домашньому теплий дім», - зазначає заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

А ще заклад організував громаду для плетіння шкарпеток, які зігрівають наших військових цими холодними весняними ночами.

Наразі у Черкаській СШ №28 ім. Т.Г. Шевченка є актуальною потреба для дітей переселенців у печиві, вафлях, цукерках та чаї, які можна приносити до старшої школи.

Інформація про потреби школи постійно оновлюється на їх офіційному сайті (http://sch28.at.ua/).« повернутися до списку новин