Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

У Черкасах відбулась виставка-конкурс «Знай і люби свій край»

Дата: 14.02.2022 09:35
Кількість переглядів: 22

Сотню виробів презентували талановиті вихованці ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр» ЧМР на виставці-конкурсі «Знай і люби свій край», яку днями організували та провели у дитячому закладі. Понад 100 вихованців відділу декоративно-прикладної творчості «змагалися» у двох вікових категоріях за розділами «декоративно-ужиткове мистецтво» та «образотворче мистецтво».

Кожна творча робота є неповторною за кольоровою гамою та енергією. Це праця дитячої душі, невичерпної енергії і, звісно ж,  вправних рученят юних авторів.

Творчий захід проходить щорічно з метою підтримки та розвитку образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва; залучення вихованців до розуміння прекрасного в навколишньому середовищі; художньо-естетичного виховання дітей та підлітків, пробудження у них поваги до національної культурної спадщини.

27 кращих виробів візьмуть участь в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та обласній виставці-конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

 


 


« повернутися

Вхід для адміністратора