Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Учнівська міжпарламентська асамблея організувала творчий перформанс

Дата: 15.07.2023 20:38
Кількість переглядів: 16

У сквері «Юність» відбувся благодійний перформанс «На тон ближче до перемоги». Його організувала активна учнівська молодь, щоб підтримати військових, які виборюють нашу свободу.

Відвідувачі мали чудову нагоду ознайомитися з творчістю молодих талановитих художників та митців, які зробили свій внесок у цей благодійний захід. Крім того, вони могли насолодитися виступами черкаських творчих колективів, які презентували поезію та музику. Кожен виступ був витонченим і надихаючим, а атмосфера творчості проникла сквером.

Завершенням події був аукціон, де всі охочі мали можливість придбати картину, яка їм сподобалась. Цей аукціон став додатковим способом зібрати кошти для військових, а також дав змогу людям придбати непересічні твори мистецтва та взяти участь у благодійному процесі.

«Благодійний перформанс «На тон ближче до перемоги» став яскравим прикладом об'єднання молоді, мистецтва і громади для підтримки тих, хто віддає своє життя за наше благополуччя. Пишаємося нашою неймовірно талановитою та енергійною молоддю. Їхня активність та оптимізм стають справжнім джерелом натхнення для всіх нас», - відзначила заступниця міського голови Anastasiia Chubina.

Додамо, що реалізація цього творчого проєкту стала можливою за рахунок грантових коштів, виділених цього року в рамках міської програми у галузі культури.


« повернутися

Вхід для адміністратора