Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Черкаським освітянам представили заступника директора департаменту

Дата: 21.01.2022 09:44
Кількість переглядів: 20

Відсьогодні заступником директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради призначено Євчак Надія Володимирівна – справжнього фахівця з багаторічним досвідом роботи. Свій трудовий стаж вона розпочала у 1984 році з роботи вихователем у дошкільному навчальному закладі міста, а протягом 2003-2009 років працювала завідувачкою ДНЗ. Згодом працювала в ГУ освіти і науки Черкаської ОДА, а з 2010 року продовжила роботу вже у секторі дошкільної освіти департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР.

Завдяки досвіду, набутому під час роботи у дошкільних закладах, Надія Володимирівна змогла чітко організувати та скоординувати роботу черкаського дошкілля.

«За роки роботи пані Надія змогла зробити злагодженою роботу надскладного механізму, яким можна назвати структуру дошкільної освіти нашого міста. Вона знає її досконально, а тому вміє швидко та оперативно приймати необхідні рішення, тим самим ні на хвилину не зупиняючи роботу цього механізму. Нова посада – це логічний кадровий крок, адже досвідчених та фахових працівників потрібно цінувати та таким чином заохочувати до подальшої реалізації їх життєвого та трудового досвіду», - наголосила під час представлення посадовиці заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Вітаючи нову заступницю, в.о. директора департаменту Богдан Бєлов зазначив, що Надія Володимирівна – фаховий спеціаліст, яка не звикла працювати шаблонно, вона відкрита до ініціатив, які, завдяки власному досвіду, завжди чудово реалізовує на практиці. І це надзвичайно важливо для ефективної роботи всього департаменту.

Надія Володимирівна подякувала всім за привітання та наголосила, що підходи до роботи мають відповідати сучасним вимогам, саме тому у найближчих планах - реалізація нових цікавих проєктів.

Бажаємо успішної, натхненної та результативної праці!


« повернутися

Вхід для адміністратора