Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Учениця Першої міської гімназії, здобула «срібло» всеукраїнського конкурсу

Дата: 23.05.2023 09:52
Кількість переглядів: 17

XXІІІ Всеукраїнський конкурс учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І. Б. Медвинського відбувся 20 – 21 травня.

До фіналу конкурсу було допущено 29 учасників, серед яких була і Ольга Олійник - учениця з Першої міської гімназії.

Юна талановита гімназистка успішно захистила свою творчу роботу та отримала високі оцінки від професійного журі, зайнявши при цьому  ІІ місце.

Ірина Климова - голова творчої секції та директорка Музею Шолом-Алейхема, яка була членом журі, відзначила унікальний та неперевершений стиль малюнків Ольги. Вона зауважила, що слідкує за творчістю художниці та переглядала її роботи з попередніх років та конкурсів.

Довідково.

На фото малюнок Ольги, який втілив історію порятунку євреїв у Львові під час Другої світової війни. Ці події відбулися у ході нацистської окупації Галичини в період з 1943 по 1944 роки.

У 1943 році, коли у Львові знищували міське гетто, 70 євреїв вирішили врятуватись, ховаючись у каналізаційних тунелях. Вони перебували там протягом 14 місяців, живучи у надзвичайно складних умовах. Тільки 11 юдеїв, серед яких було двоє дітей, дожили до моменту, коли вони, нарешті, змогли вийти на поверхню із-під землі.

Малюнок Олі відтворює цю історію, нагадуючи нам про героїзм і стійкість тих, хто вижив у найтемніші часи.

Вітаємо призерку та бажаємо подальших творчих перемог!


« повернутися

Вхід для адміністратора