Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Черкаські орієнтувальники змагались за першість в чемпіонаті міста

Дата: 26.10.2022 10:30
Кількість переглядів: 16

22 жовтня в парку «Сосновий бір» відбувся відкритий чемпіонат м. Черкаси зі спортивного орієнтування серед дорослих, юніорів, юнаків та дівчат.

У змаганнях брали участь 97 учасників, а саме вихованці КДЮСШ Черкаси, де крім відділення спортивного орієнтування брали участь і спортсмени відділень морського багатоборства та вітрильного спорту, а також спортсмени з с.Леськи та с.Худяки.

Переможцями та призерами змагань стали:

Вікова група: OPEN-Ж (дівчата), дистанція 0,48 км

1 місце – Тимошкова Софія (КДЮСШ)

2 місце – Богуцька Олександра (с.Леськи)

3 місце – Старкова Варя (КДЮСШ)

Вікова група: OPEN-Ч (юнаки) дистанція 0,48 км

1 місце – Душка Артем (КДЮСШ)

2 місце – Савенко Ростислав (КДЮСШ)

3 місце – Волинець Маркіян (КДЮСШ)

Вікова група: Ж10 (дівчата до 10 років) дистанція 0,560 км

1 місце – Запорожець Софія (КДЮСШ)

2 місце – Пономар Поліна (КДЮСШ)

Вікова група: Ж-12 (дівчата до 12 років) дистанція 1,14 км

1 місце – Бідненко Поліна (КДЮСШ)

2 місце – Жук Поліна (КДЮСШ)

3 місце – Фурман Катерина (КДЮСШ)

Вікова група: Ж-14 (дівчата до 14 років) дистанція 1,7 км

1 місце – Кошель Дарина (КДЮСШ)

2 місце – Запісочна Вєра (КДЮСШ)

3 місце – Нечипоренко Яна (с.Леськи)

Вікова група: Ж-16 (дівчата до 16 років) дистанція 1,990 км

1 місце – Мироненко Мирослава (КДЮСШ)

2 місце – Величко Анастасія (с.Леськи)

3 місце – Культенко Богдана (с.Леськи)

Вікова група: Ж-21 (дівчата до 21 року) дистанція 2,440 км

1 місце – Миронюк Аліна (КДЮСШ)

2 місце – Зелена Анастасія (КДЮСШ)

Вікова група: Ч-10 (юнаки до 10 років) дистанція 0,600 км

1 місце – Таранов Кирил (КДЮСШ)

2 місце – Вишняков Тимофій (КДЮСШ)

3 місце – Шейнін Кіріл (КДЮСШ)

Вікова група: Ч-12 (юнаки до 12 років), дистанція 1,1 км

1 місце – Дорош Радомир (КДЮСШ)

2 місце – Єкатеринін Олексій (КДЮСШ)

3 місце – Скляренко Семен (КДЮСШ)

Вікова група: Ч-14 (юнаки до 14 років), дистанція 1,780 км

1 місце – Сухенко Максим (КДЮСШ)

2 місце – Зозуля Єгор (КДЮСШ)

3 місце – Глущенко Назар (КДЮСШ)

Вікова група: Ч-16 (юнаки до 16 років), дистанція 2,440 км

1 місце – Грегуль Дмитро (с.Худяки)

2 місце – Березняк Максим (КДЮСШ)

3 місце – Безкоровайний Євген (Леськи)

Вікова група: Ч-21 (юнаки до 21 років), дистанція 2,820 км

1 місце – Погребець Данило (КДЮСШ)

2 місце – Хмельов Андрій (КДЮСШ)

3 місце – Зачишигрива Богдан (КДЮСШ)

Вітаємо спортсменів!


« повернутися

Вхід для адміністратора