Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Кабінети початкової школи у Черкасах вже обладнані для навчання дітей за новим змістом освіти

Дата: 01.09.2021 10:31
Кількість переглядів: 25

З 1 вересня вже всі учні 1-4 класів навчатимуться за новим змістом освіти, адже стартує ключова складова реформи освіти - Нова українська школа.

«Реформа НУШ відбувається із забезпеченням відповідного фінансування: у 2021 році на засадах співфінансування виділено 5,2 млн грн (70%) освітньої субвенції та 2,1 млн грн (30%) з міського бюджету на закупівлю засобів навчання та обладнання для кабінетів початкової школи», - зазначив під час щорічної серпневої конференції освітян в.о. директора департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов.

З 1 вересня у двох 5-х класах Черкаської гімназії №9 (Дев'ята Гімназія), що наразі працюють у пілотному проекті, будуть впроваджувати Державний стандарт базової загальної середньої освіти.

Важливим є той факт, що всі педагоги, які працюють за програмами НУШ, пройшли відповідне навчання і підготовлені для роботи за новим Державним стандартом.

«Навчання педагогів базової школи для роботи в умовах НУШ, створення сучасного освітнього простору є пріоритетними завданнями на новий навчальний рік», - наголосив Богдан Бєлов.


« повернутися

Вхід для адміністратора