Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Двоє тренерів та спортсменів, які будуть отримувати стипендії міської ради та міського голови, як кращі спортсмени м. Черкаси, члени олімпійської штатної збірної команди України

Дата: 20.07.2023 17:32
Кількість переглядів: 21

Сьогодні в департаменті освіти та гуманітарної політики комісія на чолі із заступницею міського голови Anastasiia Chubina проголосували за тренерів та спортсменів, які будуть отримувати стипендії міської ради та міського голови, як кращі спортсмени м. Черкаси, члени олімпійської штатної збірної команди Україн

Зокрема, для здобуття цієї стипендії, можуть висуватися кандидатури, які є членами основного складу національних збірних команд України з олімпійських видів спорту. Також обов’язковою умовою для одержання стипендії, є здобуття спортсменом І-ІІІ місця серед дорослих на змаганнях І-ІІ рангу (ліцензійні змагання на Олімпійські ігри) та міжнародних змаганнях (ліцензійні змагання на Олімпійські ігри).

Тож, ними стали:

Ковтун Ілля, член олімпійської штатної збірної команди України, Заслужений майстер спорту України, який посів І місце (паралельні бруси) на Чемпіонаті Європи, що відбувся 11 – 16 квітня 2023 року у м. Анталія (Туреччина) та його тренер Горбачева Ірина Володимирівна.

Куліш Сергій, член олімпійської штатної збірної команди України, Заслужений майстер спорту України, який посів І місце на Чемпіонаті світу зі стрільби кулькової, що відбувся 12 – 25 жовтня 2022 року у м. Каїр (Єгипет) та його тренер Чепурна Наталія Юріївна.

Зазначимо, що ці 2 спортсмени та їхні тренери з початку 2023 року уже отримували стипендію, як провідні спортсмени у розмірі 2,5 мінімальних заробітних плат. А вже з серпня цього року спортсмени щомісячно будуть отримувати стипендію, як кращі спортсмени, члени олімпійської штатної збірної команди України у розмірі 5 мінімальних заробітних плат, а їхні тренери – у розмірі 2,5 мінімальних заробітних плат.

«Черкаські спортсмени демонструють високий рівень професійної підготовки, своїми досягненнями вони розповідають про Черкаси й Україну світу. А завдяки їхнім виступам на міжнародних аренах майорить наш національний стяг та лунає гімн. Ми пишаємось кожним із них і підтримуємо на шляху до нових перемог. Ні для кого не секрет, що професійний спорт вимагає не лише самовіддачі та наполегливих тренувань, а й достатньо серйозних фінансових вкладень. Тож із 2016 року найбільш результативним спортсменам виплачуємо стипендії», – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, що стимулювання спортсменів та заохочення їх до нових звершень у вигляді стипендій розпочались з 2016 року та затверджені рішенням Черкаської міської ради від 15.03.2016 року №2-299 «Про затвердження стипендії міської ради та міського голови провідним спортсменам м. Черкаси», а у травні цього року рішенням Черкаської міської ради були внесені зміни до Положення про стипендію міської ради та міського голови спортсменам та тренерам м. Черкаси.

«Стипендія – це не лише визнання наших спортсменів за їхні вагомі досягнення, але й додатковий стимул для них працювати ще більш наполегливо та віддано у своїх тренуваннях та змаганнях. Вона підтримує їхні амбіції та допомагає зосередитись на досягненні нових висот і здобутті нових перемог. Кожна отримана стипендія є підтвердженням того, що наші спортсмени дійсно є одними з кращих у спортивному світі», - відзначила Анастасія Сергіївна.


« повернутися

Вхід для адміністратора