Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Черкаські учні отримали почесні відзнаки «Відмінник Захисту України»

28 червня, очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець вручив кращим учням обласну почесну відзнаку «Відмінник Захисту України», серед нагороджених - шестеро черкаських школярів.

Відзнаку отримали цьогорічні випускники: Гутьман Даніл (СШ №13), Григорчук Ірина (СШ №17), Ярмоленко Катерина (колегіум «Берегиня»), Ткалич Антон (ГПЛ), Полудень Денис та Броварський Артем (СШ №28 ім. Т.Г.Шевченка).

Їх кандидатури були запропоновані рішенням колегії управління освіти департаменту освіти та гуманітарної політики. Адже, згідно з критеріям вимог, зазначеною відзнакою можуть бути нагороджені учні, які за період навчання досягли найкращих результатів у вивченні предмета «Захист України» і за результатами семестрового, річного оцінювання та виконання нормативів мають оцінки 10-12 балів та у такий важкий для всієї країни час виявили високий рівень патріотичної свідомості і займаються активною громадською та волонтерською діяльністю.

«Дуже знаково, що нагородження відбувається саме в День Конституції, який нагадує кожному про багаторічну боротьбу українців за власну державність. Незалежно від того, ким наші випускники планують бути у майбутньому, вони вже сьогодні своїми знаннями та вміннями довели відмінну готовність захищати Україну-неньку. Щиро вітаємо та пишаємось їх досягненнями!», - зазначила заступниця міського голови Anastasiia Chubina.« повернутися до списку новин