Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

У Черкасах відбувся відкритий чемпіонат міста Черкаси з гімнастики спортивної

Дата: 03.10.2023 11:30
Кількість переглядів: 19

У змаганнях взяли участь вихованці @КДЮСШ «Спартак» ЧМР, ОДЮСШ «Олімпія», команди міста Київ, Ромни, Чернігів, Сміла. Загалом приймали участь 130 учасників.

Отже, вихованки КДЮСШ «Спартак» мають такі результати:

Серед майстрів спорту України:

1 місце – Удала Анастасія;

3 місце – Шептурова Марія, Шевченко Яна.

Серед кандидатів у майстри спорту України:

1 місце – Стрембіцька Єлизавета;

2 місце – Цимбал Олександра;

3 місце – Ткач Єлизавета.

Серед учасниць першого дорослого розряду, обов’язкова програма:

1 місце – Волинець Альона, Делікатна Аліса.

Серед учасниць першого дорослого розряду, довільна програма:

1 місце – Міхтунець Міла.

Серед учасниць другого дорослого розряду, обов’язкова програма:

1 місце – Капуста Яна, Гаркавенко Валерія;

2 місце – Колбасова Дар’я;

3 місце – Лук’яненко Злата.

Серед учасниць другого дорослого розряду, довільна програма:

1 місце – Дичка Ольга.

Серед учасниць третього дорослого розряду:

1 місце – Гулак Іванна;

2 місце – Гулак Аріна;

3 місце – Стеблина Катерина.

Серед учасниць першого юнацького розряду:

1 місце – Демянченко Кіра;

2 місце – Будило Злата, Ткаченко Аріанна, Кузова Злата;

3 місце – Поїздник Марія, Кузьменко Аліса, Коваль Уляна, Зінченко Софія.

Такий результат показали юнаки:

Серед учасників другого дорослого розряду:

1 місце – Коваленко Іван;

2 місце – Тарас Тимофій;

3 місце – Погрібний Вадим.

Серед учасників третього дорослого розряду:

1 місце – Гвоздик Дмитро, Дегтяр Ігор;

2 місце – Заболотний Денис, Банін Іван;

3 місце – Петровський Антон.

Серед учасників першого юнацького розряду:

1 місце – Бут Артем, Зарудний Даніїл;

2 місце – Кучер Віктор, Кондратенко Артем, Заєць Марк, Яцентюк Андрій, Воронов Матвій, Шумейко Андрій;

3 місце – Шульга Святослав, Дерен Кіріл, Клименко Фадей, Затірко Святослав.

До змагань спортсменів підготували тренери-викладачі з гімнастики спортивної Бордовська Т.В., Блищик В.С, Калініченко К.А., Хрустальова Т.В., Шевченко Р.П., Рубан Ю.М., Афанасьєва Т.І, Черепнин С.С., тренери-викладачі з хореографії Кириленко Н.Г., Зуєва Т.І., та тренери-викладачі з акробатики Черненко Д.О,. Толмачов А.І.

Вітаємо та бажаємо нових здобутків!


« повернутися

Вхід для адміністратора