Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Черкаські освітяни передали 9 тонн продуктів громадам Київської області

Дата: 21.04.2022 10:43
Кількість переглядів: 13

Бородянка, Буча та навколишні села - всі ці населені пункти у всього світу вже асоціюються з невимовним болем та стражданнями, які навіть час не здатний загоїти.

Черкаська освітянська спільнота продовжує підтримувати людей з постраждалих регіонів України. Цього разу наші заклади освіти зібрали 9 т необхідних продуктів: товаром першої необхідності, корми для домашніх тварин, крупи, тушонка, хліб, яйця та, звичайно, паски.

Всю цю допомогу особисто відвезли та передали постраждалим громадам профільна заступниця міського голови Анастасія Чубіна та директор департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов.

«Лише побачивши особисто ці руйнування, можна зрозуміти масштаби того жаху, який довелось пережити цим людям. Ці продукти - найменше, чим ми можемо їх зараз підтримати. Я вдячна всім черкаським закладам освіти, що долучились до збору цієї допомоги. Наше місто буде продовжувати допомагати і підтримувати всіх тих, кому це зараз життєво необхідно. Ми разом з вами», - зазначила після поїздки Анастасія Чубіна.


« повернутися

Вхід для адміністратора