Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Запроваджуємо новий проєкт «Chebookcrossing» та знайомимо весь світ із нашою культурою через книги

Цього року до Дня Державного прапору та Дня Незалежності України ми запровадили новий культурно-патріотичний проєкт «Chebookcrossing», основною метою якого є познайомити весь світ із українською мовою та книгами написаними нашою солов’їною.

Тож у середмісті  діяла локація, до якої кожен містянин зміг принести свою книгу з побажаннями наступному читачеві та залишити її для подальшої відправки в різні міста світу.

У кожній із книг також буде інструкція з подальшими діями для нового власника книги, аби вона могла далі мандрувати світом.

??Одразу відповідаємо на питання: «А як ми дізнаємось історію подорожі моєї книги?» - для цього наступним власникам необхідно буде опублікувати в будь-якій із улюблених соцмереж (Facebook, Instagram, Twitter ін.) допис з хештегом #chebookcrossing і саме так всі власники цієї книги зможуть познайомитись один із одним.

Таким чином ми хочемо не лише підтримати наших вимушених переселенців та передати їм частинку нашої культури, але й об’єднати навколо книг велику кількість людей.

Локацію, на якій відбувався збір літератури, не розголошували публічно з міркувань безпеки, проте за детальною інформацією всі бажаючі могли звернутись до нас в Direct.« повернутися до списку новин