Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Черкасці Мазніченко Вадим і Максим Дмитраш повернулися з Invictus Games-2023, що відбувалися у м. Дюсселдорф (Німеччина)

Дата: 19.09.2023 15:57
Кількість переглядів: 13

З перемогою після Ігор нескорених, які відбулися в Дюсельдорфі, повернулися черкасці Вадим Мазніченко та Максим Дмитраш. У Вадима – золото у складі збірної команди зі стрільби з лука та дві бронзові медалі (у самостійних змаганнях із цього ж виду спорту) та зі штовхання ядра. Максим здобув два «срібла» зі стрибків у довжину та веслування на тренажерах.

На черкаському вокзалі переможців зустріли очільники міста, спортсмени та друзі.

«Дякую Вадиму та Максиму за достойний виступ на цих міжнародних змаганнях. Ваші досягнення – це результат завзятої роботи над собою. Ви – приклад для всіх, як рухатися вперед і ніколи не зупинитися. Весь світ побачив, які мужні, відважні та сильні українські захисники й захисниці. Пишаюсь вами!», сказав міський голова Анатолій Бондаренко.

Вадим Мазніченко має досвід участі в таких мультиспортивних змаганнях серед ветеранів та військовослужбовців, які зазнали поранень або травм. Цього разу пробував свої сили у п’яти видах спорту.

«Invictus Games – це свято підтримки, радості один за одного та обійм. Безумовно, золота медаль нашої команди – це вагома перемога і мотивація працювати надалі. Дякую рідному місту за теплу зустріч. У Черкасах я буду продовжувати займатися стрільбою з лука та штовханням ядра, – говорить Вадим Мазніченко, ветеран Збройних Сил України.

Черкасець Максим Дмитраш – учасник АТО/ООС, спецпризначенець полку «Сафарі», який нині працює у підрозділі спецпризначення КОРД системи МВС України. Участь у таких престижних змаганнях брав уперше.

«Ігри Нескорених – це спілкування з ветеранами з інших країн, повага один до одного. Коли через легке нездужання на змаганнях мене повезли в лікарню, то атлети з Франції і Британії відмовились виходити на нагородження без мене. Тому Invictus Games називається домом поваги (HOME OF RESPECT), оскільки тут у першу чергу йдеться про повагу та підтримку, а все інше – потім. Дивлячись на всіх учасників, заряджаєшся їхньою жагою до життя і перемог і хочеться ставати ще кращим та сильнішим», – поділився враженнями Максим Дмитраш.

 Зазначимо, що цього року українська збірна під час Ігор Нескорених здобула рекордну кількість нагород – 34 медалі: 12 золотих, 14 срібних та 8 бронзових. Загалом у змаганнях взяли участь 600 учасників із 22 країн. Україну представляли 25 учасників: військові та волонтери ЗСУ, Нацгвардії, Національної поліції та добровольчих батальйонів.

За інформацією Черкаської міської ради


« повернутися

Вхід для адміністратора