Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

У Черкасах завершився відкритий міський конкурс гри на струнно-смичкових інструментах

Дата: 24.04.2023 11:05
Кількість переглядів: 13

Відкритий міський конкурс гри на струнно-смичкових інструментах «Кампанелла» відбувся 19-20 квітня на базі Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка.

Метою конкурсу є виявлення обдарованих дітей та талановитих викладачів, обмін досвідом роботи викладачів мистецьких шкіл міста, популяризація мистецтва гри на скрипці серед жителів міста Черкаси та привернення уваги суспільства до ролі культури і мистецтва у вихованні підростаючого покоління нашого міста.

Учасників оцінювало журі у склад якого увійшли викладачі мистецьких шкіл м. Черкаси:

- Тетяна Тихомірова - Черкаська дитяча музична школа №1 ім. М.В. Лисенка;

- Валентина Горбунова - Черкаська дитяча музична школа №1 ім. М.В. Лисенка;

- Ольга Атамась - Черкаська дитяча музична школа №2;

- Ольга Ведмеденко -  Черкаська дитяча музична школа №3;

- Алла Царенко - Черкаська дитяча школа мистецтв;

- Вікторія Ушакова - Черкаська дитяча школа мистецтв ім. В. Талаха.

Тож за підсумками творчих змагань, призові місця серед юних талановитих музикантів розподілились таким чином:

- Гран –прі

Ларжевська Єлизавета (викладака Тихомірова Т.М., концертмейстр  Варчук Л.В.);

Козіна Єлизавета (викладачка Міщенко В.М., концертмейстер Варчук Л.В.);

Каліберда Лейла (викладачка Тихомірова Т.М., концертмейстер Варчук Л.В.);

Шершень Ганна (викладачка Міщенко В.М., концертмейстер  Варчук Л.В.);                             

Лупина Ніка (викладачка Міщенко В.М., концертместер Андрійчук Н.В.);

Рєзнікова Аліна (викладачка Тихомірова Т.М., концертмейстер Варчук Л.В.);

Каптан Віктор (викладачка Горбунова В.К., концертмейстер Остроушко І.В.);

Атамась Сергій (викладачка Ведмеденко О.Г. концертмейстер Панасюк С.В.);

Юрченко Полина (викладачка Атамась О.А., концертмейстер Зайченко О.А.);

Капелюха Марія (викладачка Атамась О.А., концертмейстер Зайченко О.А.);

Поліщук Анастасія (викладачка Явнанова В.З, концертмейстер Кужман Т.О.);

Дует у складі: Поліщук Анастасія, Огілько Аліса (викладачка Явнанова В.З, концертмейстер Кужман Т.О.);

Інструментальне тріо у складі: Поліщук Анастасія, Іващенко Євген, Огілько Аліса (керівники: Явнанова В.З та Кужман Т.О.);

Ансамбль молодших класів «Музичні перлинки» (керівниця Тихомірова Т.М., концертмейстер Варчук Л.В.)

Ансамбль скрипалів «Віола – груп  (керівниця Квітка І.І., концертмейстер Гладка О.М.);

Ансамбль скрипалів «Барвінок» (керівниця Царенко А.М., концертмейстер Бублей Л.М.);

Ансамбль віолончелістів «Cello» (керівниця Горбунова В.К., концертмейстер Остроушко І.В.);

Камерний ансамбль (керівниця Міщенко В.М., концертмейстер Андрійчук Н.В.).

- І місце:

Дует «Співучі струни» (керівниця Горбунова В.К., концертмейстер Остроушко І.В.);

Дует скрипалів у складі: Ворони Крістіни, Іванчук Софії  (керівниця Горбунова О.К., концертмейстер Рудковська С.В.);

Говор Давид (викладачка Міщенко В.М., концертмейстер Андрійчук Н.В.);

Немченко Златослава (викладачка Тихомірова Т.М., концертмейстер  Варчук Л.В.);

Замесова Софія (викладачка Міщенко В.М., концертмейстер Андрійчук Н.В.);

Дібрівка Анастасія (викладачка Красножон С.В., концертмейстер Нікітченко О.В.);

Іванчук Софія (керівниця Горбунова О.К., концертмейстер Рудковська С.В.);

Моргун Вікторія (викладачка Горбунова В.К., концертмейстер Остроушко І.В.);

Низенко Роман (викладачка Горбунова В.К., концертмейстер Остроушко І.В.);

Яніна Каміла (викладачка Горбунова В.К., концертмейстер Остроушко І.В.);

Простибоженко Ілля (викладачка Явнанова В.З, концертмейстер Кужман Т.О.).

- ІІ місце:

Макаренко Марина (викладачка Красножон С.В., концертмейстер Нікітченко О.В.);

Ворона Крістіна (керівниця Горбунова О.К., концертмейстер Рудковська С.В.);

Тесля Олександра (викладачка Бевзюк Л.В., концертмейстер Гладка О.М.);

Ніколаєва Маргарита (викладачка Жалковська А.В., концертмейстер Чернобаєва Н.Б.);

Попова Злата (викладачка Жалковська А.В., концертмейстер Чернобаєва Н.Б.);

Новак Антон (викладачка Жалковська А.В., концертмейстер Чернобаєва Н.Б.);

Павлік Данііл (викладачка Явнанова В.З, концертмейстер Кужман Т.О.);

Шабанов Нікіта (викладачка Горбунова В.К., концертмейстер  Остроушко І.В.).

- ІІІ місце:

Ворона Ксенія (керівниця Горбунова О.К., концертмейстер Рудковська С.В.).

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора