і науки України

Черкаський спортсмен отримав чергову перемогу на змаганнях у Люксембургу

Дата: 27.07.2022 11:07
Кількість переглядів: 13

За інформацією Відділення НОК України в Черкаській області, черкаський спортсмен Денис Рижий взяв участь у чергових змаганнях. Цього разу – чемпіонаті зі спринтерської дистанції.

Денис виборов перемогу і став чемпіоном у категорії «Юніори» та здобув друге місце у загальному заліку. Це не перші змагання спортсмена у Люксембургу, де він взяв участь та отримав найвищі нагороди.

Нагадаємо, що Денис Рижий почав свою спортивну кар’єру з відділення «триатлон» КДЮСШ №2 ЧМР, куди він прийшов займатись у 10-річному віці. Разом зі своєю тренеркою Оленою Серветник за майже 8 років вони здобули численні перемоги на змаганнях різного рівня. Як провідний спортсмен Денис отримував стипендію Черкаської міської ради та міського голови. З 2020 року хлопець тренується у Школі вищої спортивної майстерності.