Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Черкаські освітяни обмінялись досвідом з львівськими колегами

Дата: 14.02.2023 11:09
Кількість переглядів: 12

З метою налагодження співпраці та обміну досвідом, представники комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Черкаської міської ради» відвідали Центр професійного розвитку педагогічних працівників міста Львова.

У рамках робочого візиту ознайомилися з напрямками діяльності ЦПРПП міста Львова, формами роботи з педагогічними працівниками, проєктною діяльністю Центру та багаторічним досвідом інноваційної роботи Початкової школи «Джерельце».

Також працівники Центру професійного розвитку педагогічних працівників Черкаської міської ради завітали у середню загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №49 м. Львова, де наразі знаходиться інтерактивна наукова мобільна лабораторія, яка має математичне спрямування та складається з 10 експонатів, які описують певні наукові твердження. Цю лабораторію придбав Центр професійного розвитку м. Львова у Варшаві. Щотижня лабораторія мандрує до нового навчального закладу.

«Обмін досвідом - важлива складова удосконалення організаційного та освітнього процесу. Це чудова можливість перейняти освітянський досвід, покращити професійні навички та ознайомитись з цікавим прогресивним досвідом колег» - зазначила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.


« повернутися

Вхід для адміністратора