Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Навчатись цікаво та сучасно: для занять юних черкасців придбають цифрове фортепіано, інтерактивну дошку та спортивний інвентар

Дата: 05.08.2021 11:10
Кількість переглядів: 16

Ми вже писали, що днями виконавчий комітет Черкаської міської ради погодив субвенцію з державного бюджету у розмірі 3 млн грн на здійснення заходів соціально-економічного розвитку м. Черкаси, що стало можливим завдяки сприянню народного депутата України Олега Арсенюка.

90% зазначеної субвенції буде витрачено на капітальний ремонт концертної зали Черкаського міського Палацу молоді, решта - 300 тис грн, спрямують на покращення матеріально-технічної бази закладів освіти, культури та спорту міста. Зокрема, заплановано придбати:

- інтерактивну дошку для Черкаської СШ № 28 вартістю 50 тис грн;

- цифрове фортепіано для Черкаської ДМШ № 3 вартістю 30 тис грн;

- комп’ютерне обладнання для закладів, підпорядкованих департаменту освіти та гуманітарної політики, на суму 86 тис грн;

- спортивний інвентар для КДЮСШ № 2 вартістю 66 тис грн;

- промислову м’ясорубку для ДНЗ № 89 «Віночок» вартістю 30 тис грн.

Ще 30 тис грн буде витрачено на ремонт будівлі спортивного комплексу з басейном (плавальний басейн) КП «МСК «Дніпро».

«Пандемія вплинула на всі сфери нашого життя, проте для наших дітей найбільшим випробуванням стало тривале дистанційне навчання. Щиро сподіваюсь, що ці часи залишились «позаду» і наші діти будуть займатись у звичайному режимі. А заплановане оновлення матеріально-технічної бази зробить їх навчання та позашкільні заняття ще більш цікавими та такими, що відповідають сучасним вимогам», - зазначає заступниця міського голови Анастасія Чубіна.


« повернутися

Вхід для адміністратора