Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Одну з міських шкіл відвідав очільник Державної служби якості освіти

Дата: 09.01.2023 11:18
Кількість переглядів: 25

Очільник Державної служби якості освіти Руслан Гурак в межах робочого візиту на Черкащину відвідав Черкаську загальноосвітню школу №26 ім. І. Ф. Момота, яка першою пройшла інституційний аудит серед закладів освіти міста. Він поспілкувався з педагогами, ознайомився з навчальними класами, матеріально-технічним оснащенням та музейними кімнатами закладу.

З посадовцем зустрівся і директор департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов.

«Якісна освіта – це пріоритет для влади. Саме тому ми робимо все від нас залежне, щоб покращувати умови надання освітніх послуг. Особливо це важливо у такий час, адже війна і так позбавила черкасців багатьох звичних мирних речей, тож не можна допустити, щоб наша молодь була позбавлена майбутнього, бо саме цього і добивається ворог. Ми реагуємо на виклики сьогодення не залишаючи без належного забезпечення освітян та черкаських учнів, дбаємо про їхню безпеку», - відзначив Богдан Бєлов.

Також, як зазначила директорка школи Галина Титаренко, рекомендації, отримані за результатом процедури аудиту, вже втілилися у низку змін, що стосувалися покращення умов для навчання й відпочинку учнів.

Під час розмови окрему увагу посадовці приділили також автономії вчителів та питанню освітніх втрат, спровокованих війною, й механізму їх подолання.


« повернутися

Вхід для адміністратора