Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Черкаська вчителька попрацювала в американській школі

Дата: 23.11.2022 11:25
Кількість переглядів: 12

Вчителька ЗОШ №7 Леся Щербатюк увійшла до складу переможців програми Fulbright TEA та разом зі 140 учасниками з 65 країн Європи, Азії, Африки та Латинської Америки майже півтора місяці стажувалася у США.

Програма педагогічної майстерності була повністю профінансована урядом США. Леся Анатоліївна проходила стажування за напрямком «Медіаграмотність для освітян» в University of Wisconsin Madison, а також мала нагоду пройти практичні заняття у Monona Grove High School, де дізналась про те, як працює американська шкільна система та провела уроки, зокрема урок презентацію нашої країни для американських школярів.

Стажування в рамках Fulbright Teacher Exchange Program – неоціненний досвід та чудова нагода не тільки покращити свої професійні навички, познайомитись з колегами та однодумцями з усього світу, обговорити і спланувати подальшу співпрацю у реалізації учнівських проєктів, а також унікальна можливість дізнатись більше про історію, культуру і традиції, спосіб життя американців.

Як розповідають у закладі, що наразі пані Леся вже планує заняття та воркшопи для своїх учнів та зацікавлених вчителів, щоб поділитись отриманим досвідом.

«Ми пишаємося тим, що наші черкаські вчителі настільки прогресивні і позитивно орієнтовані, що навіть в такий складний період продовжують вдосконалювати свої знання, вміння та навички, переймають закордонний досвід та впроваджують в наших закладах. Освіта – це підвалини будь-якого прогресивного суспільства, і сьогодні ми як ніколи розуміємо, наскільки українці випереджають в цьому своїх північних сусідів», - відзначила профільна заступниця міського голови Анастасія Чубіна.


« повернутися

Вхід для адміністратора