Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Черкаську учнівську молодь запрошують до участі у бліц-конкурсі ескізів муралів «Все буде Україна!»

Дата: 17.06.2022 11:32
Кількість переглядів: 30

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України ініціює проведення бліц-конкурсу ескізів муралів «Все буде Україна!».

До участі запрошуються: учнівська молодь закладів загальної середньої та позашкільної освіти, студенти закладів середньої спеціальної і вищої освіти, кому не байдуже все українське, все, що рухає нас, як націю, вперед.

Учасникам необхідно подати:

- заявку, в якій наводяться такі дані: назва роботи; прізвище, ім’я, по батькові автора; назва навчального закладу; клас, курс; адреса;

- конкурсну роботу: проєкт мурал-арту (назва, концепція, кольоровий ескіз в електронному вигляді формат jpeg, розмір фото не менше 1600 пікселів по короткій стороні, розмір файлу не більше 10 МБ), короткий опис реалізації надіслати на електронну адресу: sergiy@nenc.gov.ua.

Всі записи виконуються державною – українською мовою з урахуванням вимог сучасного українського правопису.

Конкурс проходить з 30 травня до 30 червня.

Прийом ескізів муралів з 20 до 30 червня.

Переможці бліц-конкурсу «Ескіз муралу» патріотично-громадянської тематики нагороджуються дипломами відповідного ступеня. Ескізи муралів переможців будуть розміщені в науково-художньому журналі для дітей та юнацтва «Паросток»; на сайті НЕНЦ.

Організатори зауважують: стіни багатоповерхівок у населених пунктах є публічним простором, тому при створенні новітніх мистецьких продуктів на них просимо дотримуватися норм українського законодавства, яке зобов’язує з належною пошаною ставитися до думок та переконань українського суспільства.

Додаткову інформацію можна отримати за тел.: (067) 982-31-92 (Сергій ЦЮНЬ) та на сайті: https://nenc.gov.ua


« повернутися

Вхід для адміністратора