Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

У Черкасах вшанували пам'ять захисників та захисниць України

Дата: 14.10.2022 11:37
Кількість переглядів: 14

14 жовтня в Україні вшановують героїв та героїнь, які захищали та захищають нашу країну та її територіальну цілісність від ворогів. Зараз наша держава переживає важкі часи. На Сході та Півдні України точиться запеклу боротьбу за нашу незалежність та територіальну цілісність, за свободі та волю кожного українця. І Україна щодня схиляє голову у пам’ять про воїнів, які віддали своє життя заради нашої спільної Перемоги.

Сьогодні, у День Захисника та Захисниці України в місті відбулась офіційна церемонія покладання квітів до Меморіального комплексу пам’яті учасникам антитерористичної операції за участі міського голови Анатолія Бондаренка, секретаря міської ради Юрія Тренкіна, першого заступника міського голови Сергія Тищенко та заступників міського голови Анастасії Чубіної, Марини Гаркавої, Віктора Беззубенка, Павла Валенчука, військових та громадськості.

Цього дня ми всі дякуємо нашим воїнам за мужність та героїзм, за те що незважаючи на будь-які труднощі вони продовжують стояти на захисті нашої держави. Завдяки Збройним Силам України та силам Територіальної оборони ми можемо творити завтра та розвивати країну для наших дітей, їх щасливого та головне - мирного майбутнього.

Зі святом!


« повернутися

Вхід для адміністратора