Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Приміщення одного із закинутих дитсадків - привели до ладу

Дата: 14.04.2022 11:44
Кількість переглядів: 12

Сьогодні, працівники департаменту та підпорядкованих закладів освіти, культури та спорту спільно прибирала прилеглу територію та приміщення закинутого дитячого садочка в одному з мікрорайонів міста.

Так, за ініціативи міського голови Анатолій Бондаренко, приміщення дитячих садочків, які вже роками не використовувались, будуть переобладнані в місця тимчасового проживання для переселенців. Там буде зроблено косметичний ремонт, підключено до комунікацій та обладнані всі належні умови для того щоб люди, які втратили домівки на територіях де йде війна, змогли облаштуватися і розпочати нове життя вже в Черкасах.

«Освітяни, спортсмени, бібліотекарі, працівники департаменту освіти та гуманітарної політики та міської ради - всі ми разом сьогодні зробили неймовірне. До нашого міста щодня приїжджають люди, які втратили житло, і наш обов’язок їм допомогти. Тож дякую всім за гарну роботу, далі ми будемо робити в приміщенні косметичний ремонт. І вже зовсім скоро садочок, в якому майже 15 років не було нікого, стане новим домом для уже наших містян!», - подякувала колективам заступниця міського голови Анастасія Чубіна.


« повернутися

Вхід для адміністратора