Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Черкаські багатоборці здобули призові місця на чемпіонаті України та міських змаганнях

Дата: 30.03.2023 11:52
Кількість переглядів: 15

З 24 по 26 березня вихованці КДЮСШ змагалися за нагороди на чемпіонаті України з морських багатоборств (триборство) серед чоловіків та жінок, юнаків та дівчат середньої та старшої вікових груп і відкритому чемпіонаті м. Черкас з морського багатоборства (триборство).

Спортсмени показали досить високі результати та посіли призові місця:

Серед жінок у складі команди ІІІ місце виборола Снесар Лариса.

Серед дівчат старшої вікової групи першою стала Снесар Анастасія (тренер Лариса Снесар).

У складі команди І місце вибороли Снесар Анастасія, Арафаілова Наталія, Бадрак Єлизавета (тренери Снесар Лариса, Снесар Денис).

ІІІ місце у складі команди зайняли Петюренко Софія (тренери Снесар Лариса, Снесар Денис), Парначова Тетяна, Юр'єва Вероніка (тренер Ступак Ірина).

Серед дівчат середньої вікової групи ІІІ місце у складі команди зайняла Кошель Марина (тренер Жало Ольга).

У змаганнях серед чоловіків першим став Снесар Денис.

У складі команди ІІ місце вибороли Снесар Денис, Скринський Денис (тренери Снесар Лариса, Снесар Денис), Круть Максим (тренери Снесар Лариса, Снесар Денис), Парначов Даніїл (тренер Ступак Ірина).

Серед юнаків старшої вікової групи складі команди ІІ місце посіли Ганага Ярослав, Регеда Рустам (тренер Ступак Ірина), Осташевський Тимур (тренер Жало Ольга).

Серед юнаків середньої вікової групи другим став Комар Вячеслав (тренери Снесар Лариса, Снесар Денис).

У складі команди ІІ місце вибороли Комар Вячеслав , Кочуков Артем, Прядка Кирил (тренери Снесар Лариса, Снесар Денис), Кравченко Роман (тренер Жало Ольга).

У складі команди ІІІ місце зайняли Морєв Дмитро (тренери Снесар Лариса, Снесар Денис), Юр'єв Павло (тренер Ступак Ірина).

На відкритому чемпіонаті міста з морського багатоборства (акватлону), вихованці КДЮСШ ЧМР також вдало вистурили та отримали нагороди:

У змаганнях серед дівчат, у віковій категорії 2013-2014 р. н. перемогу здобула Бабенко Марина (тренер Снесар Денис). Друге місце виборола Чваркова Софія (тренер Снесар Денис).

Серед дівчат 2011-2012 р. н. третьою стала Кошель Марина (тренер Жало Ольга).

У змаганнях юнаків 2011-12 р. н. перемогу здобув Арафаілов Олексій (тренер Снесар Денис). Другим став Прядка Кирил (тренер Снесар Денис). А третє виборов Курган Ярослав (тренер Жало Ольга).

Вітаємо призерів та переможців змагань!


« повернутися

Вхід для адміністратора