Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

У Черкасах триває загальноміська акція «Бібліоліто-2023»

Дата: 08.08.2023 14:10
Кількість переглядів: 17

14 бібліотек нашого міста щодня організовують різноманітні цікаві локації, що діятимуть до кінця серпня. Усі охочі мають змогу познайомитися з книжковими та журнальними новинками, поспілкуватися з письменниками, взяти участь у майстер-класах, вікторинах, створити іграшки тощо.

Такий проєкт має на меті привернути увагу містян і внутрішньо переміщених осіб до сучасної української книги і читання, організувати цікаве та змістовне дозвілля для дітей і дорослих.

Тож, кожна бібліотека за графіком виходить на свою заздалегідь сплановану локацію, переважно в місця масового відпочинку людей: у Долину троянд, парки і сквери Черкас, у пришкільні й дитячі табори. Ознайомитися з графіком можна за покликанням: https://bit.ly/3DKHAg7.

Також щосереди в центральній міській бібліотеці проводять зустрічі з письменниками Черкащини. У такий спосіб читачі могли ближче познайомитися й поспілкуватися з Анною Григорович, Анатолієм Горбівненком, Тетяною Брукс, Людмилою Охріменко, Віктором Скориною, Лілією Кобзар. 9 серпня на зустріч із читачами сюди має завітати автор кількох поетичних збірок Валерій Власюк, який нещодавно став членом Національної спілки письменників України.

Детальнішу інформацію про акцію «Бібліоліто-2023» можна отримати в Черкаській міській бібілотеці за адресою: вул. Хрещатик, 200,

 0472 541 170

lib-ukr@ukr.net

За інформацією Черкаської міської ради.


« повернутися

Вхід для адміністратора