Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Черкаська вчителька біології перемогла у І турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022»

Дата: 28.12.2021 11:57
Кількість переглядів: 17

23 грудня в режимі online відбулася церемонія оголошення результатів І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022». Про це інформує управління освіти і науки Черкаської ОДА.

Слід зазначити, що у І-му етапі І туру за дистанційною формою 89 педагогів пройшли конкурсні випробування, з них 40 – переможців. За результатами ІІ етапу І туру було визначені по три фіналісти у кожній номінації.

Цього року освітяни змогли себе зарекомендувати у цікавих інноваційних, креативних конкурсних випробуваннях, таких як «Методичний практикум», «Практична робота», «Творча робота», «Фрагмент дистанційного уроку» та ін.

Переможцем І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» стала Довгаль Людмила Володимирівна - учитель біології Черкаської спеціалізованої школи I-III ступенів №3 Черкаської міської ради Черкаської області!

Конкурс «Учитель року – 2022» проводиться у номінаціях «Біологія», «Інформатика», «Мистецтво», «Основи правознавства» у два тури: перший – грудень 2021 року – лютий 2022 року; другий – березень – квітень 2022 року.

Окрім цього, важливим стимулом є той факт, що у вересні цього року рішенням КМУ збільшено преміальний фонд конкурсу. Переможці отримуватимуть премію в розмірі 65 тис. грн, а лауреати, які посядуть 2 та 3 місця, – премії в розмірі 58,5 тис. грн та 52 тис. грн відповідно. Це вдвічі більше, ніж минулого року.

Вітаємо Людмилу Володимирівну та бажаємо перемоги на всеукраїнському рівні!


« повернутися

Вхід для адміністратора