Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Веслувальники черкаської ДЮСШ здобули нагороди на обласному чемпіонаті

Дата: 21.07.2023 12:11
Кількість переглядів: 13

14 - 16 липня у м. Умань відбувся чемпіонат Черкаської області з веслування на байдарках і каное. У цих змаганнях взяли участь 17 вихованців ДЮСШ з веслування ЧМР. Учасники боролися за першість у двох вікових категоріях: чоловіки і жінки та юніори і юніорки.

Тож, за підсумками чемпіонату юні спортсмени ДЮСШ з веслування здобули наступні нагороди:

Категорія «Чоловіки і жінки»

 Назаренко Михайло (тренер - Кучер Павло Володимирович): С-1 1000 м – І місце, С-1 500 м – І місце, С-1 200 м – І місце;

 Сіленок Владислав (тренер - Пляшечко Микола Анатолійович): К-2 500 м - І місце, К-2 200м - І місце, К-1 500 м - ІІ місце, К-1 200 м - ІІІ місце;

 Мамбетов Аллан (тренер - Пляшечко Микола Анатолійович): К-2 500 м – І місце, К-2 200 м - І місце;

 Шитов Ігор (тренери - Кравчук Анатолій Іванович, Биченко Василь Іванович): К-1 1000 м - ІІІ місце, К-2 500 м - ІІ місце;

 Дзігора Антон (тренери - Кравчук Анатолій Іванович, Биченко Василь Іванович): К-2 500 м - ІІІ місце;

 Биченко Олександр (тренери - Кравчук Анатолій Іванович, Биченко Василь Іванович): К-2 200 м - ІІІ місце;

Категорія «Юніори та юніорки»

 Бойко Володимир (тренер - Кучер Павло Володимирович): С-1 1000 м – І місце, С-2 500 м – ІІ місце, С-2 200 м – ІІ місце;

 Синьогуб Владислав(тренер - Кучер Павло Володимирович): К-1 500 м - І місце, К-1 200 м - І місце, К-2 500 м -І місце, К-2 200 м - І місце;

 Гордов Богдан (тренер - Кучер Павло Володимирович): К-2 500 - І місце, К-2 200 м - І місце;

 Грицай Костянтин (тренер - Пляшечко Микола Анатолійович): К-1 1000 м - ІІ місце, К-1 500 м - ІІ місце, К-1 200 м - ІІ місце, К-2 200 м - ІІ місце;

 Булюбаш Ярослав (тренери - Кравчук Анатолій Іванович, Биченко Василь Іванович): К-2 500 м - ІІІ місце, К-2 200 м - ІІ місце;

 Стрижак Роман (тренери - Кравчук Анатолій Іванович, Биченко Василь Іванович): К-2 500 м - ІІІ місце;

 Омельченко Олексій (тренер - Шевченко Віктор Вікторович): С-2 200 м - ІІІ місце;

 Остроумов Артем (тренер - Шевченко Віктор Вікторович): С-1 1000 м - ІІ місце, С-2 200 м - ІІІ місце;

 Шкляр Людмила (тренери - Кравчук Анатолій Іванович, Биченко Василь Іванович): К-1 1000 м - І місце, К-2 500 м - І місце, К-2 200 м - І місце, К-1 500 м - ІІ місце;

 Денисенко Олександра(тренери - Кравчук Анатолій Іванович, Биченко Василь Іванович): К-1 500 м - І місце, К-1 200 м - І місце, К-2 500 м - І місце, К-2 200 м - І місце.

Вітаємо та бажаємо всім учасникам подальших успіхів у їхній спортивній кар'єрі та натхнення для досягнення нових висот у світі веслування!


« повернутися

Вхід для адміністратора