Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Розпочала свою роботу перша зміна клубу швейцарсько-українського проєкту DECIDE Summer Clubs 2023 «Ми вдома - в Україні»

Дата: 26.07.2023 14:12
Кількість переглядів: 20

У нашому місті почав діяти літній клуб для дітей громади та дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, який організували у межах швейцарсько-українського проєкту DECIDE Summer Clubs 2023 «Ми вдома - в Україні». Тут школярі мають змогу цікаво та з користю провести свої канікули.

Цього року літній клуб працюватиме одночасно на базі трьох шкіл у Південно-Західному районі, які отримали методичну підтримку від експертів проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти», а також подвійний набір спеціального обладнання та необхідні матеріали для організації табору.

У межах гранту 32 педагогічних працівники пройшли серію спеціальних тренінгів, спрямованих на громадянську освіту, соціально-психологічну підтримку дітей та підлітків, організацію квестів з прав людини, історії громади, етнографії, здорового способу життя і безпеки життєдіяльності.

Сьогодні на відкриття клубу завітала заступниця міського голови Anastasiia Chubina.

«Радію, що наша громада ще раз отримала можливість брати участь у проєкті DECIDE Summer Clubs «Ми вдома – в Україні». Завдяки цьому, ми маємо прекрасну можливість забезпечити дітям чудові та незабутні канікули. Важливо, щоб вони отримували не лише відпочинок, а й змогу розвиватися, набувати нових знань та навичок, розкривати свій потенціал і творчі здібності», - зазначила посадовиця.

Відзначимо, що табір працюватиме лише у робочі дні з двома змінами: з 24 липня до 4 серпня та з 7 до 18 серпня і планує охопити близько 600 дітей 9 – 13 років. Перебування у ньому є безкоштовним.

Організатори доклали всіх зусиль, щоб створити умови для активного, цікавого та пізнавального відпочинку учнів. Під час роботи літнього клубу заплановано проведення квестів, вікторин, спортивних змагань та ігор на свіжому повітрі.

Крім того, до організації дозвілля дітей долучилися представники Французької міжнародної гуманітарної організації «Тріангль Женерасьон Юманітер», Черкаського районного управління Головного управління ДСНС України у Черкаській області, відділу зв’язків з громадськістю УПП в Черкаській області та управління патрульної поліції в Черкаській області ДПП.

Записатись та отримати довідкову інформацію можна за тел.: (0472) 66-15-39 - Ірина Миколаївна, (096) 738-43-52 Оксана Анатоліївна.


« повернутися

Вхід для адміністратора