Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Анастасія Чубіна разом із Ігорем Волошиним проінспектували дитячий садочок №39

Дата: 29.01.2021 12:14
Кількість переглядів: 30

Сьогодні заступниця міського голови Анастасія Чубіна разом із директором департаменту освіти та гуманітарної політики міськради Ігорем Волошиним відвідали дитячий садочок № 39, в якому вчора до однієї групи одночасно не прийшло семеро дітей через погане самопочуття.

Як повідомило керівництво садочка, за словами батьків, на вечір вчорашнього дня діти вже почували себе задовільно і готові були йти до дошкільного закладу. Проте поки вони не відвідали лікаря і не з’ясувались причини погіршення самопочуття, їх вирішили залишити вдома. Так, в понеділок уже мають бути готові висновки від лікарів, чим саме спричинене погане самопочуття та чи можуть діти відвідувати садочок.

«В усіх інших групах подібних випадків поганого самопочуття дітей не було, всі діти прийшли до садочка. Звісно, стверджувати, що причиною поганого самопочуття цих семи дітей з однієї групи було харчове отруєння  - не можна, адже в той день всі діти дошкільного закладу харчувався за одним меню і в усіх інших групах у жодної дитини ознаки харчового отруєння не виявлено», - говорить директорка садочка.

В свою чергу в міській Держпродспоживслужбі зазначили, що підстав для перевірки садочка поки не має, оскільки ніхто з батьків не звертався до закладів охорони здоров’я.

Директор департаменту освіти Ігор Волошин повідомив, що всі продукти, які постачаються до садочків приймаються лише за наявності супровідних документів, що підтверджують їх походження, безпечність і якість та мають позитивний висновок  державної санітарно- епідеміологічної експертизи. Також, Держпродспоживслужба планово проводить перевірку за річним графіком для всіх закладів дошкільної освіти міста.

Разом з тим заступниця міського голови Анастасія Чубіна наголосила на тому, що за якістю харчових продуктів та самим харчуванням в дитячих садочках має бути особливий жорсткий контроль, адже це в першу чергу здоров’я дітей.

«Міська влада буде тримати питання дитячого харчування у навчальних закладах міста на особливому контролі. Ми плануємо змінити дитяче меню у бік підвищення його користі та калорійності, а вимоги до продуктів харчування, які закуповуємо у постачальників, - стануть ще жорсткішими, бо економити чи, більше того, легковажити здоров’ям маленьких черкасців ніхто не дозволить», - підкреслила заступниця.


« повернутися

Вхід для адміністратора