Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

У Долині троянд відбувся справжній день руху, спорту та активностей

Дата: 10.06.2023 12:16
Кількість переглядів: 23

Традиційно в усьому світі до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету відзначають Олімпійський день. Наше місто не виключення.

Тож, сьогодні в парку зібралися спортсмени різних вікових категорій комплексних дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста та вихованці спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву.

Вони розпочали свій день з підняття олімпійського прапору. Далі понад 350 дітей взяли активну участь у руханці, щоб розім‘ятися перед легкоатлетичним забігом юних спорстменів.

Це активна молодь, яка робить вибір на користь спорту, здоров’я, справжньої дружби та активного життя.

Також на захід завітала заступниця директора департаменту освіти та гуманітарної політики - начальниця управління освіти Надія Євчак разом із фахівцями відділу фізичної культури та спорту управління гуманітраної політики.

«Такі заходи справді пропагують ідеали спорту, олімпізму та об’єднують людей. Дуже важливо, щоб молоде покоління займалося спортом, щоб наші діти росли активними і здоровими. Пишаємося кожним із вас і віримо у вашу здатність подолати будь-які перешкоди й здобути перемоги. Нехай ваші дистанції будуть легкими, а кроки наповнені енергією та впевненістю», - відзначила Надія Євчак.


« повернутися

Вхід для адміністратора