Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Черкаський художник представить свою персональну виставку у Запоріжжі

Дата: 24.07.2023 16:21
Кількість переглядів: 13

28 липня в одному із інформаційних центрів Запоріжжя відбудеться відкриття персональної виставки «ЧАС» нашого земляка, видатного художника Володимира Яковця.

На виставці «ЧАС» будуть представлені три серії творів митця: «Реставрація», «Фрагменти» та «Мова – 3».

Експозиція міститиме роботи, створені як до повномасштабного вторгнення, так і після. Кожна картина художника насичена емоціями і ідеями, а деякі з них будуть представлені вперше на теренах України.

Володимир Миколайович - член Національної спілки художників, голова Черкаського відділення молодіжного об'єднання Спілки художників України, член арт-групи «Контра Банда», куратор щорічних міжнародних виставок АНТРАКТ і ДІАЛОГИ та викладач Черкаської дитячої художньої школи ім. Данила Нарбута.

Вихованці пана Володимира є неодноразовими переможцями міських, всеукраїнських та міжнародних конкурсів і виставок. Так нещодавно в обласному художньому музеї завершилась виставка-конкурс «ВОЛЬНАНОВА-діти», де його учениці представляли старшу вікову категорію. Перше місце у цій категорії здобула Чорнобай Павлина, а найвищу нагороду – Гран-прі виборола Дмитренко Надія.


« повернутися

Вхід для адміністратора